getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Крем для догляду за шкірою навколо очей та губ

Контур очей - одна з найбільш чутливих зон на обличчі, де дуже тонка шкіра. Їй потрібен дбайливий догляд, що включає регулярне зволоження. Vichy пропонує спеціальні засоби по догляду за контуром очей, які створюють захист для шкіри, запобігають появі зморшок, розгладжують вже існуючі та зменшують темні кола під очима. Важливо вибирати тип догляду відповідно до віку: до 25 - зволоження, після 25 - засоби з антивіковими компонентами, після 40 - подбати про ліфтинг. Надайте щоденну турботу Vichy і ваша шкіра засяє красою!

Loading...