getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Догляд для обличчя

Чоловіча шкіра схильна до старіння так само, як і жіноча. Неправильний догляд або його повна відсутність робить шкіру чоловіка більш тонкою і сухою, що викликає появу глибоких зморшок. Найбільш ефективний спосіб продовжити молодість й зберегти красу - це постійна турбота про шкіру обличчя.
Vichy пропонує гаму засобів, розроблених спеціально для чоловічої шкіри, навіть для дуже чутливої. Крем для чоловіків для обличчя бореться з такими проблемами, як: зморшки, мішки й темні кола під очима, тьмяний колір обличчя. Засіб тонізує й зволожує шкіру, робить її м'якою та гладенькою. Крем для обличчя для чоловіків потрібно наносити щодня вранці та ввечері. Можна використовувати й після гоління. У даному випадку, засіб усуне подразнення й зможе запобігти появі неприємного відчуття стягнутості. Ваша шкіра тонізована й зволожена, а ознаки втоми менш помітні.

Loading...