getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Перші ознаки старіння

Вік призводить до уповільнення обмінних процесів, виникають зморшки. Шкіра втрачає еластичність, стає сухішою і вимогливою до постійного догляду: її потрібно насичувати речовинами, необхідними для омолодження: жирними кислотами, маслами, вітамінами, мінералами. За допомогою маски і крему від Vichy не проблема швидко доставити у шкірний покрив цінні компоненти, що сприяють підвищенню пружності шкіри і відновленню здорового кольору обличчя. В результаті, ваша шкіра м'яка, пружна, з живим рум'янцем.

Loading...