getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Очищуючий догляд

Щоденне очищення приносить не тільки задоволення, але і дозволяє шкірі зберегти пружність і красу на довгі роки. Ранкове очищення дарує відчуття свіжості, видаляє надлишки жиру, відкриває пори і готує шкіру до подальшого нанесення денного крему за типом шкіри. Після скрабу шкіра максимально підготовлена до сприйняття інших засобів: кремів, масок, сироваток. Нічне очищення дозволяє видалити бруд, пил і залишки макіяжу. Засоби по очищенню від Vichy делікатно і глибоко очищають шкіру, надаючи їй ту турботу, якої вона потребує. Ви відчуваєте, як ваша шкіра стає чистою, свіжою і м'якою.

Loading...