getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Очищення для чоловіків

Краса починається з повністю очищеної шкіри. Шкіра щодня страждає від забруднень навколишнього середовища. В результаті, пори забиваються і шкіра починає в'янути. Тому очищення - важлива процедура, яку кожний чоловік повинен виконувати щодня.
Vichy пропонує гаму засобів для очищення шкіри обличчя чоловіків, яка адаптована до будь-якого типу шкіри, навіть до дуже чутливої. Засоби містять компоненти, що знижують подразнення й заспокоюють шкіру. Їхня формула має такий же рівень рН, як і шкіра. Це сприяє комфортному очищенню без порушення природного балансу. Очищуючий засіб для обличчя чоловіка збагачений зволожуючими інгредієнтами, що запобігають сухості шкіри. Після процедури ви отримуєте відчуття свіжості, а ваша шкіра - оптимальний комфорт протягом усього дня. Засоби для очищення шкіри обличчя чоловіка від Vichy допоможуть зробити так, щоб ви щодня відмінно себе почували й добре виглядали.

Loading...