getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Догляд за обличчям

Повноцінний догляд за обличчям - запорука бездоганного зовнішнього вигляду і можливість створення ідеального макіяжу. Для вирішення різних проблем шкіри Vichy представляє гами антивікових засобів, засобів для зволоження, засобів для проблемної шкіри. Косметика по догляду за обличчям від Vichy підходить для всіх жінок, незалежно від типу шкіри. Вона зволожує шкіру і захищає її від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Як результат - гладка поверхня шкіри і рівний сяючий колір обличчя, без недоліків.

Loading...