• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ
>

Захищає від УФ-променів та подовжує засмагу.
 +

Ефективність

Сяюча засмага, про яку ви мріяли
Наша формула поєднує високий ступінь захисту від сонця та зволожуючий комплекс для оптимізації засмаги в ексклюзивному флаконі іноваційного формату.
• Шкіра надійно захищена завдяки патентованій системі сонцезахисних фільтрів Мекзорил® SX and XL. Ця технологія гарантує максимальний захист від впливу УФ-променів UVB та UVA (коротко- та довгохвильових).
• Засмагайте помітно швидше завдяки нашій формулі без вмісту автозасмаги, яка збагачена інгредієнтами, що активують меланін, щоб зробити процес засмаги природнім. 
• Наша іноваційна упаковка стійка* до впливу піску та води, а також наділена "розумною"системою відкриття/закриття, що вбудована у ковпачок. Спрей можна тримати при застосуванні в будь-якому положенні, тому його зручно використовувати у будь-якій ситуації.   
* Сертифікована за стандартом IP57 Національним інститутом метрології Франції і Тестовою лабораторією: з відзнакою пройшла тест на герметичність у екстримальних умовах (пісчана буря, цунамі, глибоководне занурення тощо).  

Гіпоалергенна формула, без парабенів, протестована на чутливій шкірі під дерматологічним контролем. Некомедогенно.

При застосуванні спрею засмага лягає рівномірно і тримається довше, а шкіра отримує надійний захист від сонячних опіків і впливу ультрафіолетових променів. Шкіра залишається зволоженою та гладенькою.

Безпека

Завдяки нашому іноваційному флакону, легка текстура спрею наноситься дуже швидко та просто, робить шкіру ніжною та оксамитовою на дотик.

Задоволення

Наносьте спрей перед тим, як виходити на сонце. Потім наносьте часто і рясно, особливо після того, як ви викупалися, спітніли або витиралися рушником.

Порада експерта+

Поради експертів, відео та відгуки

Отримайте пораду

ЖІНКИ ГОВОРЯТЬ+

Залишити відгук про IDEAL SOLEIL Ідеаль Солей - Сонцезахисний спрей для тіла "Ідеальний загар" SPF 50

Вам також може сподобатись+