• РУССКИЙ
 • research
 • Points de vente
 • newsletter
 • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Блог для Вашої ідеальної шкіри

Поради експертів, відео, інформація та поради, які пояснюють все

Facebook

Поділитися Блогом IDEAL SKIN BLOG

Запросіть друзів приєднатися до IDEAL SKIN BLOG, відправивши ім повідомлення

Чотири ключові стадії сну для красивої шкіри

Як прокинутись із красивою шкірою? В чому секрет? Вчені дослідили хронобіологію і циркадні ритми і, декодувавши нічний графік роботи нашої шкіри, визначили основні стадії сну і їх значення для відновлення шкіри, а також продемонстрували важливість фази «глибокого сну» у догляді за шкірою.

Наші експерти

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

  3 сучасні очищаючі процедури, які відповідають вашому стилю життя

  Як найкраще очистити шкіру обличчя - часом зробити вибір буває досить складно. Обираючи з-поміж великої кількості засобів для очищення, таких як молочко, тонік, пінка, міцелярний лосьйон чи олія, важко визначитися, що саме використовувати і коли. Аннік Лефол-Малосс, директор інституту Vichy, розповідає про три основних продукти, що застосовуються в сучасних процедурах очищення, і дає нам кілька порад про те, як отримати від них максимум.

  Наші експерти

  Annic Lefol-MalosseАннік Лефол-МалоссДиректор інституту Vichy

   Як добре ви справляєтеся з жорсткою водою? Пройдіть наш тест і дізнайтесь!

   Перший крок у всіх хороших процедурах краси - це очищення обличчя. Використання свіжої води, щоб допомогти очищенню і видаленню макіяжу, бадьорить і освіжає. Але як ви можете захистити вашу шкіру від дії жорсткої води? Подивіться, як провести звичайне очищення за допомогою цих порад від дерматолога Мішеля Ле Метра.

   Наші експерти

   Michel Le MaitreDermatologue Conseiller scientifique pour Vichy

    Що потрібно знати про забруднення і його вплив на вашу шкіру

    Забруднення атмосфери проявляється у багатьох формах і розмірах, від видимого смогу до безбарвних газів, таких, як озон. Але що насправді вони означають для нашої шкіри? Габріель Сор проливає світло на причини і наслідки забруднення і ділиться трьома прекрасними порадами щодо використання засобів захисту шкіри від забрудненого повітря!

    Наші експерти

    GabrielleGabrielleSorePharmacien
    Directrice scientifique
    Cosmétique Active

     15/12/2014

     Приєднуйтеся до нас на Facebook

     Чутлива шкіра: чи можу я використовувати легкий крем влітку?

     Літо сповнене маленьких радощів життя - після довгої, холодної зими ми прагнемо увібрати тепло сонця, зануритися в теплу, кришталево чисту воду, провести на сонці весь день з розпущеним волоссям на вітрі ... Але протягом літніх місяців чутливій шкірі часто потрібен додатковий догляд. Дотримуйтеся корисних порад про правильний догляд за обличчям влітку для сяючої шкіри від фармацевта Лоубни Ід Саїд.
     Чутлива шкіра потребує збереження вологи в жарку погоду. Вибирайте лосьйон або емульсію, яка пропонує інтенсивне зволоження чутливої шкіри обличчя. Шукайте слова "24 години зволоження" на етикетці.

     Наші експерти

     Loubna Id SaidЛоубна Ід Саїд Консультант Vichy

      11/08/2013

      Поради щодо поліпшення стану вашої шкіри

      Забруднення навколишнього середовища, стрес, незбалансоване харчування, куріння - усі ці фактори впливають на явище, відоме як "поведінкове старіння". Як же поліпшити стан шкіри обличчя? Є засоби (сироватки), які здатні вирішити цю проблему, але ви можете зробити ще більше. Тестуйте і розширюйте свої знання, щоб визначити характерні ефекти цих факторів, перш ніж вживати певних заходів чи харчові добавки, щоб запобігти або компенсувати ці фактори.
      .

      Наші експерти

      Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

       11/08/2013