• РУССКИЙ
 • research
 • Points de vente
 • newsletter
 • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Блог для Вашої ідеальної шкіри

Поради експертів, відео, інформація та поради, які пояснюють все

Який найкращий спосіб миття тонкого, неслухняного волосся?

Ваше тонке волосся зводить Вас із розуму? Здається неживим, недостатньо об'ємним, і Вам навіть не хочеться мити його, виключаючи випадки крайньої необхідності? Цього достатньо, щоб рвати на собі волосся... Спробуйте використовувати спеціально розроблений лікувальний шампунь для тонкого неслухняного волосся, а також дотримуйтеся наших порад, і Ваше волосся отримає нове життя!

Наші експерти

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

  09/02/2016

  Facebook

  Поділитися Блогом IDEAL SKIN BLOG

  Запросіть друзів приєднатися до IDEAL SKIN BLOG, відправивши ім повідомлення

  Три помилки, яких потрібно уникати, і три поради про те, як позбутися лупи

  Лупа нікого не радує. Завдяки нашому гідові по догляду за проблемним волоссям ви дізнаєтеся, яких трьох помилок треба уникати, і які три секрети допоможуть вам надовго забути про лупу. Все це стосується і чутливої шкіри голови.

  Наші експерти

  Delphine CourteilleCoiffeuse studio et défilés

   Що робити із сезонним випадінням волосся

   Весняна пора – це не завжди так казково, як здається на перший погляд. У той час, коли одні линуть думками до пташок та бджіл, інші тривожно спостерігають за розкиданим по подушці волоссям. Весна, як і осінь, є сезоном випадіння волосся. Спробуємо зрозуміти, чи є у вас ця проблема та як боротися з причинами випадання волосся навесні та восени.

   Наші експерти

   Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

    Як врятувати сухе пошкоджене волосся

    Які перші ознаки сухого волосся? Як відновити м`які та шовковисті локони? Наш експерт Паскаль Мора, директор з наукових комунікацій, і Олександр Хатамі, стиліст, діляться своїми професійними порадами щодо догляду за сухим і пошкодженим волоссям.

    Наші експерти

    Alexandre HatamiОлександр ХатаміСтиліст Салон краси - Монреаль

    Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

     01/03/2013

     3 помилки, яких варто уникати під час боротьби з лупою.

     Поява лупи на нашому волоссі чи плечах часто штовхає нас на крайнощі. Як правило, щоб позбутися лупи, ми готові одразу використати “важку артилерію”. Такі дії часто не тільки не покращують, а й погіршують ситуацію, особливо коли мова йде про чутливу шкіру голови, яка може свербіти. Як позбутися лупи на голові, уникаючи цих помилок, та досягти бажаного результату.

     Наші експерти

     Мішель Ле МетрНауковий радник з дерматології Vichy

     Делфін КортейПерукар-стиліст

      Як обирати і використовувати правильні продукти по догляду за волоссям

      Який є найкращий спосіб, щоб подбати про сухе, пофарбоване, пошкоджене або ламке волосся? Маски для волосся, кондиціонери, олії і т.п. – безумовно, проблем з розмаїттям засобів для догляду за волоссям немає, але питання в тому, коли і як їх використовувати, організовуючи правильний догляд за волоссям. Попрощайтеся з днями, коли ваше волосся мало поганий вигляд, завдяки наступним правилам та порадам по догляду за волоссям від Іоани TG, яка допоможе вам все виправити.

      Наші експерти

      FredYona TGArtiste
      maquillage

       01/01/0001