• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Зволоження

Вода з-під крану:
друг чи ворог чутливої шкіри?

Разом із

Мішель Ле МетрНауковий радник з дерматології Vichy

Вплив води на організм людини - це питання завжди викликало суперечки. Одні дерматологи вважають, що вода з-під крану дуже сушить шкіру і не рекомендують її використання, інші ж навпаки рекомендують використовувати воду з-під крану, не говорячи про недоліки. Суперечку щодо використання води з-під крану можна вважати завершеною.

Голос розуму

Дерматолог Мішель Ле Метр каже, що потрібно розумно використовувати воду з-під крану для догляду за чутливою шкірою. Важливим є збереження гідроліпідної плівки, яка служить захисним бар'єром для поверхні шкіри. Єдине рішення - слухайте свою шкіру. Шкіра стягнута і має почервоніння? Значить вапно і хлор, що містяться у воді,  її подразнюють. Однак це не привід повністю відмовитися від води з-під крану. "Умивайтеся прохолодною водою, вона звужує пори і робить обличчя сяючим!" – радить дерматолог.

Жорсткість води можна контролювати

Для тих, хто живе не в горах, де вода з-під крану набагато чистіша, є ідеальна альтернатива – пом’якшувачі для води. Вони здатні очистити жорстку воду від вапна та хлору завдяки системі фільтрації. Клітини шкіри відновлять свою первозданну красу. Для того щоб дізнатися, чи потрібні вам пом’якшувачі для води, використовуйте спеціальні тест-стрічки для визначення жорсткості води.

Рятувальні заходи для чутливої шкіри

Дерматологи одноголосно виступають за очищення шкіри вранці і ввечері, але необхідно обрати правильні засоби. Зрозуміло, що для чутливої шкіри обличчя потрібно надавати перевагу засобам, які не потребують змивання, таким як міцелярні розчини або подвійний догляд – молочко для зняття макіяжу та лосьйон-тонік для м’якого очищення шкіри. Закінчіть очищення шкіри нанесенням термальної води, вона заспокоїть шкіру та прибере залишки вапняного нальоту з її поверхні. Порада для прихильниць макіяжу для очей: знімайте макіяж за допомогою двохфазного лосьйону спочатку з повік, а потім з вій. На повіки покладіть ватний диск, змочений засобом для зняття макіяжу, постукайте кінчиками пальців і притисніть ватний диск до поверхні повіки на секунд 10, для того щоб повністю зняти макіяж. Для очищення вій ватний диск, змочений засобом, складіть на віях вдвоє, ніби огортаючи їх, притисніть на кілька секунд, знімайте макіяж від внутрішнього кута ока до зовнішнього, щоб видалити всі сліди туші для вій.

Ідеальні засоби

Для якісного очищення шкіри користуйтеся різноманітними ефективними засобами – для зняття макіяжу з очей, обличчя, губ, шиї.

Рішення від Vichy