• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Догляд за тілом

Як зволожувати
ноги цього літа

Разом із

Емануель ФукоДермато-косметолог

З першими променями сонця з’являється бажання змінити все у своєму житті! Після довгого періоду зими, коли ви були одягнені з ніг до голови, невеличкі зміни обов’язкові. Косметолог Емануель Фуко, консультант в Інституті Vichy, пропонує вашій увазі нові тенденції та засоби по догляду за шкірою ніг влітку: від деяких із них треба відмовитися, а деякі варто спробувати.

Я припиняю користуватися засобами з інтенсивними формулами, коли стає тепліше

"Погана ідея. Дійсно, в холодний період року наша шкіра потребує інтенсивнішого догляду, але це не привід припинити її живити, коли на вулиці стає тепліше", – стверджує Емануель Фуко. Ви ж не перестаєте їсти влітку? Запам’ятайте, навіть якщо клімат стає м’якішим, шкіра все одно потребує зволоження. Ви можете продовжувати користуватися звичною косметикою для зволоження шкіри тіла або замінити її на засоби з більш легкою формулою, але не забувайте про зволоження!

Я хочу одягти спідницю, але не наважуюсь…

Це правда, що коли на вулиці стає тепліше, нам хочеться оголити руки та ноги, які всю зиму були сховані під светрами і колготами. Але це бажання може викликати певні труднощі. Хороший спосіб правильного догляду за ногами: використовуйте суху олійку, яка миттєво живить шкіру та робить її оксамитовою. Суха олійка не залишає жирної плівки на шкірі і дозволяє відразу одягатися. Але зауважте, що олійки для тіла не зволожують шкіру і не забезпечать вам комфорт упродовж усього дня, тобто через деякий час може з’явитися відчуття стягнутості шкіри.

Я мрію про багатофункціональний засіб, який обрати?

Поєднуючи в собі практичність і чуттєвість, аромат і текстуру, суха олійка має всі переваги. А щоб вибрати для себе найкращий варіант з точки зору зволоження шкіри, зробіть простенький тест – візьміть кілька різних засобів (з-поміж яких збираєтеся обирати) та кілька листочків паперу. Складіть листочки паперу і нанесіть на них краплю олійки. Та олійка, яка пройде через більше листочків – це і є ваш вибір. Ще один момент, на який треба звернути увагу, обираючи олійку, – це відсутність у її складі силікону. Така олійка краще проникає у волосся, шкіру і навіть нігті. Деякі олійки обіцяють до 24 годин відчуття комфорту. Скажіть "Ні!" волоссю "наче солома" та сухій шкірі ніг!

Живити шкіру потрібно також і зсередини!

Оливкова і рапсова олія, як відомо, живлять шкіру зсередини і забезпечують її необхідними речовинами, такими як кислоти омега-6. Крім того, є ще й гарбузова олія, багата на омега-6, олія з конопель, багата на омега-3, сафлорова олія, що містить вітамін Е. Усі ці олії мають живильні та зволожуючі властивості, які допомагають боротися із сухістю шкіри. Доступні у спеціалізованих магазинах, вони споживаються як приправи.