• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Тональні засоби

Чутлива шкіра без почервонінь
після використання тональних засобів!

Разом із

Емануель ФукоДермато-косметолог

З точки зору макіяжу, першим кроком до ідеалу є, як правило, рівномірний колір обличчя, якого ми досягаємо за допомогою пудри чи тональної основи, але іноді використання  тональних  засобів  для чутливої шкіри може розчарувати.

Симптомів достатньо: сухі ділянки шкіри, видимі дрібні кровоносні судини, почервоніння. Деякі з них з’являються через тривалий проміжок часу, а деякі – без попередження, ще й супроводжуються відчуттям поколювання та жару. Наприклад, приливи крові, почервоніння від різкої зміни температур чи від стресу. Ці незручні ситуації можуть вплинути на впевненість у собі. Тому всі ми мріємо про хорошу тональну основу під макіяж, яка допоможе нам приховати ці маленькі недоліки!

Оберіть свою ідеальну тональну основу

Будьте обережними з тональними засобами, які не підходять для вашої шкіри і не дають шкірі дихати. Товстий шар тональної основи в десятки разів збільшує чутливість шкіри і може призвести до протилежного ефекту. Віддавайте перевагу тональним засобам, які дозволяють вашій шкірі дихати. Перевіряйте, щоб формула була протестована на чутливій шкірі і підходила для чутливої шкіри.

Отримуйте задоволення від макіяжу

Щоб розірвати це порочне коло, Емануель Фуко – дерматокосметолог, консультант в Інституті Vichy – радить нам: "Перш за все, переконайтеся, що ваша шкіра добре зволожена. Обирайте гіпоалергенні формули, не комедогенні, а також ті, які не пересушують шкіру. Щоб ваша тональна основа краще наносилася, використовуйте спеціальні спонжі чи пензлики. Нанесіть тон від центру до краю обличчя для більш природного вигляду. Деякі тональні засоби можна використовувати локально. Просто нанесіть тональну основу пальцем на ті ділянки, які ви бажаєте приховати".
Пам’ятайте, після нанесення тональної основи треба добре вимити спонж чи пензлик, щоб вони не перетворилися на розплідник для бактерій. Пензлики можна вимити за допомогою звичайного шампуню. Залиште їх сушитися горизонтально, перед цим промокніть серветкою, щоб вони не розпушувалися.
Вибір тональної основи відіграє вирішальну роль, коли справа доходить до зняття макіяжу. Для того щоб зняти тональну основу, використовуйте ватний диск із засобом для демакіяжу, аби повністю усунути всі залишки тональної основи. Цінна порада для очищення чутливої шкіри: обирайте міцелярний розчин або будь-який інший засіб, який не потребує змивання.

Подвійний удар

"Якщо при нанесенні зволожуючого засобу одночасно самостійно виконувати масаж, це активізує мікроциркуляцію, розгладить шкіру і буде глибоко стимулювати шкірні тканини", – радить Емануель Фуко.