• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Чоловіки

Гоління

Разом із

Мішель Ле МетрНауковий радник з дерматології Vichy

Себастьєн ПокоЗасновник джентльмен-клубу

Із розрахунку 10 хвилин на день, чоловік витрачає в середньому 150 днів свого життя на гоління. Але гоління, яке порушує баланс шкіри, може також призвести до пошкодження шкіри, якщо необережно проводити цю процедуру. Декілька порад про те, як правильно бритися.

Можливі наслідки гоління

* Вросле волосся. «Якщо волосина дуже тонка, поголена в неправильному напрямку або крутиться, вона не може вийти на поверхню шкіри. Як результат, вона росте під шкірою, викликаючи прищі», – говорить дерматолог Мішель Ле Метр. Краще голитися зранку, слідкуючи за напрямом росту волосся. Після гоління використовуйте зволожуючі засоби, до складу яких входять фруктові кислоти. Фруктові кислоти стимулюють процес природного відлущення шкіри, що допоможе позбутися мертвих клітин на її поверхні, і волосина легше вийде на поверхню шкіри.

* Почервоніння.
«Гоління, як відомо, подразнює шкіру. Гелі для гоління і після гоління, до складу яких входить алкоголь або ментол, так само, як і засоби після гоління, які погано зволожують шкіру, тільки погіршують ситуацію». Замість усього цього використовуйте засоби для чутливої шкіри, які не містять алкоголю і не викликають подразнення шкіри після гоління.

* Стягнута шкіра.
«Гоління зменшує кількість ліпідів у гідроліпідній сітці на поверхні шкіри, що викликає некомфортне відчуття стягнутості». Щоранку використовуйте 2 засоби для гоління – крем для гоління + зволожуючий денний крем, щоб уникнути стягнутості шкіри.

* Порізи.
«Почніть із заміни леза у бритві! Старі леза більше не голять щетину, а лише дряпають шкіру. Зауважте, що добре натягнута шкіра полегшує ковзання бритви.

А чому б не носити бороду?

Себастьєн Поко, засновник Atelier Gentelmen у Парижі, розкриває деякі свої секрети. Найпопулярніша на сьогодні коротка борода, проте короткі бороди теж бувають різні. Одним словом, корегувати та підтримувати бороду лише за допомогою тримера (машинки для стрижки бороди) буде складно. Її колір нерівномірний? Забудьте про підфарбовування бороди – це додає віку. Руда чи сивувата – змиріться, тим паче сивувата борода зараз в моді. Рідка? Сходіть до перукаря, він зробить її темнішою. Перукар знає свою справу, він додасть бороді кольору та густоти, а також підправить форму. А якщо борода занадто колеться, зробіть для неї пом’якшуючу маску за допомогою засобів після миття волосся (бальзами, маски).

Маленькі хитрощі

Зранку і натщесерце – ідеальні умови для правильного гоління. Чому? Тому що зранку тепла вода під час душу розкриває пори. А натщесерце – тому що жування під час їжі призводить до притоку крові до верхнього шару шкіри, що, у свою чергу, може призвести до порізів.

Рішення від Vichy