• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Ідеальна шкіра:
мрія чи реальність?

Разом із

Роланд БазенФахівець з наукової оцінки, Центр досліджень L'Oréal

Багато жінок уважно розглядають своє обличчя перед дзеркалом, вивчаючи найменші деталі. Більшість з них мріють виглядати на кілька років молодшими. На скільки років виглядає жінка? Не тільки зморшки і зморщечки, але і стан шкіри впливають на враження, яке жінка справляє на оточуючих. Про те, як досягти ідеальної шкіри обличчя розповідає Роланд Базен, спеціаліст L'Oréal з наукової оцінки.

Що таке ідеальна шкіра?

Відповідей на це питання достатньо, більш того, кожна жінка має власне визначення. Наші критерії оцінювання мають особистісний характер, на них можуть впливати наш вік, походження, культура… навіть тенденції в індустрії краси. На думку Роланда Базена, мова йде про шкіру "з однорідною текстурою, з рівномірним кольором обличчя, що схожа на шкіру дитини. Це шкіра без видимих пор, без плям та дрібних кровоносних судин, із сяючим, рівним кольором обличчя".

Очікування жінок – стан шкіри

"Скільки тобі років?" Хто з нас не запитував у відповідь: "А як ти вважаєш?" За результатами наукових досліджень L’Oréal recherche, стан нашої шкіри відіграє вирішальну роль у враженні, яке ми справляємо на інших, у сприйнятті нашого віку. Це об’єднує жінок, які прагнуть мати ідеальну шкіру. Ті жінки, що мають шкіру "без дефектів", виглядають на 5 років молодшими… На 10 років молодшими виглядають жінки, чия шкіра випромінює світло!

З іншого боку, існують фактори, що можуть додати кілька років. Шкіра, яка страждає від зовнішніх агресивних факторів (забруднення навколишнього середовища, тютюн), а також шкіра, за якою не доглядають, не захищають від сонця, стане товстішою, втратить пружність і матиме ефект "засмаги". Для того щоб уникнути цього, здійснюйте комплексний догляд за обличчям, відмовтесь від паління, захистіть себе від ультрафіолетових променів і зволожуйте вашу шкіру щодня.

Перші кроки для миттєвого результату

Вам необхідний подвійний догляд за шкірою: з одного боку – використання крему, що вплине на стан шкіри, з іншого – простий масаж для обличчя. Поєднуйте їх і результат не змусить себе чекати. Крем потрібно наносити знизу вгору, обома долонями. Спочатку погладжуємо шкіру кінчиками пальців, потім надавлюємо на обличчя, стискаючи шкіру. Масаж робимо від підборіддя до вух, поступово піднімаючись до лоба. Завдяки масажу шкіра відновить природнє сяяння.