• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Схуднення

Правильне дихання
допоможе зменшити живіт?

Разом із

МохамедСпеціаліст з йоги

Мати плаский живіт без тренувань для пресу можливо! Правда чи вигадка?

Скептики впевнені, що тільки комплекс вправ для пресу може привести в тонус цю зону жіночого тіла. Мохамед, викладач йоги в Парижі, стверджує протилежне: "Деякі дихальні вправи, які широко використовуються у йозі, стречінгу чи пілатесі, добре навантажують м’язи живота і, крім того, розслаблюють мозок". Таким чином, дихальні вправи та гімнастика для схуднення не суперечать одне одному, а класичні вправи йоги виконуються для зменшення живота.

Як це працює

Поперечні м’язи живота є найглибшими м’язами. Вони огортають живіт, наче пояс, і допомагають підтримувати нижню частину хребта. Поперечні м’язи поєднуються з горизонтальними. Тренування цих груп м’язів призводить до зменшення діаметру талії, а підкачані поперечні м’язи відіграють роль корсету і роблять живіт пласким.

Ігрові вправи

Щоб отримати плаский живіт, треба тренувати м’язи, але ваша мета – не накачати м’язи, а тримати їх у тонусі. Вправи з правильного дихання для схуднення живота: ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, стопи на підлозі, глибоко вдихніть, затримайте подих і максимально втягніть живіт, намагайтеся притискатися попереком до підлоги, задіюючи глибокі м’язи. Якщо необхідно, покладіть руку на живіт, щоб відчути скорочення м’язів. Як правило, всі м’язи черевної стінки мають скоротитися. Залишайтеся в такому положенні як мінімум 10 секунд. Потім повільно розслабте м’язи. Вправу можна робити стоячи, сидячи чи лежачи, в автобусі чи перед комп’ютером… За умови, що ви будете виконувати ці вправи щодня, ви дуже швидко побачите їх тонізуючий ефект.