• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Чоловіки

Догляд за шкірою чоловіків:
боротьба з недоліками

Разом із

Philippe DeshayesФіліп ДешаєДерматолог

Темні плями на обличчі - це дитяча справа, правда? Насправді ж ні. Темні плями та недоліки на обличчі є поширеною проблемою і для чоловіків у тому числі. Дерматолог д-р Філіп Дешає ділиться з нами тонкощами щодо того, як позбавитися недоліків і здійснювати правильний догляд за шкірою обличчя чоловіків.

Бути чоловіком

"Хоча це, ймовірно, не те, що Ви хотіли б почути, але деякі проблеми зі шкірою на обличчі є суто чоловічими. Вони, зазвичай, викликані фолікулітом, коли волосяні фолікули уражені бактеріями та мікробами, – пояснює д-р Дешає. – Це викликано здебільшого голінням". Але є й інші фактори, як виділення кожного сала на всій поверхні обличчя, оскільки у чоловіків набагато більше сальних залоз, ніж у жінок.

Правильні рішення

Так що ж робити з проблемною шкірою обличчя у чоловіків?  Д-р Дешає рекомендує часте, але дуже обережне гоління: "Переконайтеся, що гоління відбувається лише за напрямком росту волосся. Використовуйте засоби, які не містять мила і мають антибактеріальні властивості, щоб зупинити поширення мікробів". І будьте обережними з бальзамами після гоління! Багато з них містять спирт, який може погіршити стан Вашої шкіри.

Правильний догляд

Однак правильного гоління недостатньо, якщо у Вас є темні плями. Необхідно почати правильний догляд за жирною шкірою обличчя. Д-р Дешає рекомендує розбити його на два кроки, використовуючи спеціальні засоби для догляду за шкірою. Очищайте Вашу шкіру обличчя за допомогою гелю з мікрогранулами, що не містить мила. Це допоможе запобігти надлишковому виділенню шкірного сала та розблокує пори. Після цього дуже важливо забезпечити антибактеріальний догляд для Вашої шкіри засобом, що містить саліцилову кислоту, яка допоможе знищити мікроби, що викликають інфекцію. Оберіть засіб з матуючою текстурою, щоб Ваша шкіра не блищала протягом дня. Впевніться, що продукт, який Ви обрали, містить зволожуючі компоненти, які заспокоять шкіру та зупинять подразнення, яке саме і призводить до появи плям на обличчі.

Розслабтеся

Вибір правильного догляду за шкірою обличчя є лише частиною вирішення проблеми. Деякі моменти Вашого способу життя також впливають на стан Вашої шкіри. Перш за все, якщо Ви не знали, куріння – це погано. "Одним із наслідків споживання тютюну є накопичення шкірного сала, – попереджає д-р Дешає. – Куріння може призвести до акне". Ще один фактор - психологічний. Жирна шкіра проявляється двома способами: жирний блиск або запалення, які призводять до появи плям. Стан Вашої шкіри може змінюватися без попереджень і частіше за все через стрес. Таким чином, коли Ви очистили шкіру, поголилися, нанесли засіб по догляду, є ще одна річ, яку Ви повинні зробити – розслабитися та відпочити.

Рішення від Vichy