• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Чи підходять антивікові сироватки
для чутливої шкіри?

Разом із

Обрана за свої супер-здібності зволожувати, надавати шкірі сяяння та вирівнювати поверхню шкіри, антивікова сироватка для обличчя знаходиться далеко попереду серед усіх засобів проти старіння. Та чи підходить цей засіб, що містить високі концентрації активних інгредієнтів, для догляду за чутливою шкірою обличчя? На ці питання відповідає Флоранс Бенеш, Міжнародний директор з розвитку засобів догляду підрозділу Активної Косметики L'Oréal.

Все залежить від активних інгредієнтів, що входять до складу сироватки

Прислухаємось до порад експерта щодо активних інгредієнтів. Флоранс Бенеш стверджує: "Не всі антивікові сироватки підходять для чутливої шкіри". Для того щоб перевірити переносимість засобу, жінки зазвичай дивляться на концентрації інгредієнтів. Але найголовніше – визначити типи активних інгредієнтів, що входять до складу, а також те, яким чином вони поєднуються. Деякі інгредієнти обираються переважно за їх ефект пілінгу та властивість вирівнювати поверхню шкіри. Ви, напевно, чули про AHA (альфагідроксикислоти). Використання їх у великих кількостях на шкірі, що вже є подразненою, може викликати відчуття дискомфорту. Така ж ситуація і з ретинолом, який повинен обиратися певним чином, щоб забезпечити ідеальну переносимість. Тим не менше, зовсім недавно з’ясувалося, що інші активні інгредієнти поєднують у собі як ефективність, так і переносимість. Вони наділені як високоефективними антивіковими, так і заспокійливими властивостями. "Наприклад, сахарид Рамноза, екстракт з бруньок сріблястої берези. Не дивлячись на те, що Рамонза міститься у високій концентрації, вона дуже добре переноситься чутливою шкірою".

Чи підійде мені текстура сироватки?

По-перше, необхідно перевірити, чи була протестована сироватка на чутливій шкірі під дерматологічним контролем та чи є на ній напис "гіпоалергенно". Але це ще не все. Формули сироваток найчастіше легкі, що робить їх приємними у застосуванні. Їх рідкі текстури легко поглинаються шкірою та не залишають плівки. Тим не менше, чутлива шкіра часто сухіша, ніж інші типи шкіри. Хоча деякі сироватки містять зволожуючі компоненти, ми рекомендуємо також застосовувати денний або нічний крем, щоб уникнути відчуття дискомфорту.