• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Тональні засоби

BB креми:
чому стільки галасу?

Разом із

Florence BenechФлоранс Бенеш Доктор фармацевтичних наук, Міжнародний директор з розвитку засобів догляду Vichy

Що означає ВВ крем? BB креми створили справжній ажіотаж у жіночих журналах. Їх гібридна формула, що поєднує у собі мейк-ап та засіб по догляду за обличчям, забезпечує бездоганний, природний колір обличчя. 
Тональна основа ВВ креми: чому ж стільки галасу? Флоранс Бенеш розкриває нам усі таємниці цього нового "диво-продукту" і допомагає розвіяти деякі поширені міфи.

Європейські ВВ креми такі ж, як і азійські?

Ні. BB-крем (бальзам від недоліків) набув популярності в Кореї та використовується при нанесенні макіяжу для забезпечення високого ступеню покриття, щоб надати шкірі порцелянового кольору, який так цінується в Кореї. Окрім цього, ВВ зволожує шкіру та захищає від сонячних променів.
Ці три основні переваги має і європейський ВВ-крем, але він, як правило, створює легке покриття та райдужний відтінок, який і забезпечує сяяння шкіри. Зараз ми спостерігаємо появу ВВ-кремів другого покоління: "У 2013 році, – пояснює Флоранс Бенеш, – нові технології дадуть нам креми, які глибше проникають у шкіру та допоможуть позбавитися тьмяного кольору обличчя".

BB-креми підходять абсолютно всім

Так і ні. Вони підходять для нормальної та сухої шкіри, а також для чутливої шкіри, якщо це вказано на етикетці. Однак зріла шкіра потребує більше живлення, тому для такої шкіри необхідно обирати спеціально розроблені засоби догляду.

Чи взаємозамінні тональні засоби, тонуючі зволожуючі креми та ВВ-крем?

Ні. Тонуючі зволожуючі засоби, як правило, не дають захисту від ультрафіолетового випромінювання. Вони містять високу концентрацію пігменту та не підходять для всіх типів шкіри. Тональні основи мають широкий діапазон кольорів із різним ступенем покриття, але вони не забезпечують певного догляду за шкірою, а тільки дають мінімальний захист від UV-променів.

ВВ-креми зазвичай доступні тільки у двох відтінках. "Але цього достатньо, оскільки вони забезпечують легке покриття та адаптуються до кольору шкіри, – звертає увагу Флоранс Бенеш. – Вони покращують текстуру шкіри завдяки мінеральним пігментам та світловіддзеркалюючим частинкам: червоним, щоб зробити світлішою темну шкіру, та золотим, щоб надати природного кольору обличчю".
Тож, що краще ВВ або тональний крем, вирішуватиметься у кожному окремому випадку.

BB-крем – незамінний атрибут протягом усього року

Так. BB-креми зволожують взимку, надають легкості та свіжості влітку та забезпечують захист від UV-променів цілий рік. Вони прості у використанні та їх дуже легко видалити за допомогою лосьйону або молочка.

Обирати ВВ крем необхідно залежно від кольору Вашої шкіри

Ні. Завжди обирайте ВВ крем, який пропонує догляд за шкірою, що потрібен саме Вам, із зволожуючими, вирівнюючими, антивіковими властивостями. Перевірте на етикетці, що цей засіб підходить для Вашого типу шкіри. Чи тестувався він на чутливій шкірі? Чи він гіпоалергенний? Тільки після цього Ви повинні думати про колір", – підсумовує Флоранс Бенеш.

Професійна порада, яка допоможе Вам обрати правильний відтінок

"Обирайте відтінок, близький до кольору Вашої шкіри. Не беріть темніший відтінок, щоб змусити всіх думати, що у Вас така засмага! – пояснює Флоранс Бенеш. – Спробуйте крем на ділянці шкіри, колір якої схожий на колір Вашого обличчя, наприклад, на внутрішньому боці передпліччя або на тильній стороні долоні".