• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

10 порад про те, як прокидатися з сяючою шкірою

Разом із

François DuforezFrançois DuforezMédecin du sport,
spécialiste du sommeil.

Безсоння, порушення сну, недосипання ... Вашій шкірі не вистачає часу, щоб відновитися, і це написано на вашому обличчі! Як поліпшити якість сну, щоб зранку шкіра виглядала здоровою і свіжою? Ось 10 простих порад про те, як добре виспатися!

1. Спорт - найкраще снодійне

При сидячому способі життя дуже важливо більше рухатись. Але намагайтеся не займатися спортом після 7 вечора, так як у цей період температура тіла зростає. А для спокійного сну організму потрібно трохи охолонути - недарма ви часто перевертаєте подушку прохолодним боком до себе або вночі виставляєте п'яту з-під ковдри!

2. Легка вечеря

Намагайтеся уникати важкої їжі: вашому тілу буде потрібно більше енергії, щоб її перетравити, і через це вам буде складніше заснути.

3. Теплий душ для спокійної ночі

Злегка теплий або прохолодний душ допоможе знизити температуру тіла і поступово підготує вас до сну. Гарячий душ краще залишити на ранок, щоб розігріти м'язи, що вночі затерпли.

4. Дотримуйтеся режиму сну

Щоб повністю відновитися, дорослій людині в середньому потрібно від 6 до 9 годин сну. Постарайтеся встановити постійний режим, щоб не порушувати свої циркадні цикли, природні 24-годинні біологічні ритми, які дозволяють шкірі відновлюватися в нічний час.

5. Матрац не вічний!

Якщо ви хочете добре виспатися і прокинутися без головного болю, приділіть час вибору хорошого і зручного матраца. Середній термін «життя» хорошого матраца - 10 років, тому не забувайте вчасно міняти свій!

6. Створіть спокійну обстановку

Температура у вашій спальні не повинна бути вища за 18 °C.
Постарайтеся створити атмосферу спокою й вмиротворення, без зайвих подразників, щоб ви могли розслабитись після важкого дня.

7. Повна темрява допоможе вам спати, як немовля

Вночі у вашій спальні повинна бути повна темрява, щоб ваш організм виробляв мелатонін - гормон сну. Вимкніть всі джерела світла, в тому числі екрани телевізора і комп'ютера, загасіть усі зелені або червоні світлодіоди, що мигають. Мобільний телефон поставте на зарядку в іншій кімнаті.

8. Заспокоюючий ритуал відходу до сну

Хороша книга, масаж або заспокійливий аромат - всі ці ритуали зроблять підготовку до сну приємною. Чим раніше ви виробите подібні звички, тим швидше почнете засинати, як немовля!

9. Розслабтеся, щоб зняти напругу

Чи часто ви не могли заснути або прокидалися посеред ночі через неприємні думки, роздратування і хвилювання? Спробуйте техніку релаксації, яка допоможе вам звільнити голову і поринути в глибокий сон. Візуалізація, глибоке дихання і медитація допоможуть повернути собі спокій і налаштуватись на спокійну ніч.

10. Оцінюйте якість свого сну за своїми відчуттями вранці!

Цікавий факт: щоб гарненько виспатися і відновитися за ніч, вам потрібно спати 90% часу, який ви лежите в ліжку. Як визначити, чи добре ви поспали? Ви прокидаєтесь свіжішими, повними сил та готовими зустріти новий день!