• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Догляд за тілом

Як правильно обрати дезодорант

Разом із

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

Carole BrahimCarole BrahimDermo conseillère

Антиперспірант або дезодорант ... аерозоль, спрей, зволожуючий роликовий або порошковий спрей ... Все це звучить гарно, але що вибрати? Наші фахівці пропонують свіжий погляд на питання, щоб допомогти вам зробити свій вибір, враховуючи принципову різницю між дезодорантом і антиперспірантом.

Поту – ні!

Чи знаєте ви, що піт - або випарина, висловлюючись більш делікатно, - це 99% води? А залишковий 1%, який складається з ліпідів і мінеральних солей, - це причина всіх наших проблем! "Піт залишається на поверхні шкіри і протягом дня змішується з бактеріями. Неприємний запах насправді не виходить від самого поту; це відбувається, коли бактерії починають руйнувати речовини, які містяться в поті", – пояснює Паскаль Мора.

У чому різниця між антиперспірантами і дезодорантами?

Антиперспіранти: безперервний регулюючий вплив протягом 24, 48 або 72 годин
Антиперспіранти зменшують або повністю блокують потовиділення. "Вони містять активні інгредієнти, які закривають потові залози, щоб зупинити виділення ними поту на поверхню шкіри", – пояснює Паскаль Мора. Кращий антиперспірант від поту спрямований на тих, хто схильний до щоденного сильного потіння, а також тих, хто схильний до емоційної пітливості в стресових ситуаціях або хоче уникнути незручності при фізичних навантаженнях або в жарку погоду.
Природний квасцовий камінь: 8 годин регулюючого впливу
"Квасцовий камінь повинен бути застосований на вологу шкіру - або опустіть камінь під кран або потріть ним під руками, коли ви закінчите прийом душу", – радить Керол Брахім. "Він не ароматний, але в нього є деякі антибактеріальні властивості", – додає Паскаль Мора. Дія квасцового каменю триває всього кілька годин.
Традиційні дезодоранти: не мають регулюючого впливу, працюють протягом 8 годин
Дезодоранти, насправді, не регулюють потовиділення, але у них є дві інших основних функції: одні запобігають або знищують бактерії, які розщеплюють піт, у той час як інші захоплюють і маскують неприємні запахи, які вже сформувалися. Це дозволяє обрати ефективний дезодорант від поту і запаху.

Знайдіть продукт, який підходить вам найкраще

Дезодоранти і антиперспіранти виробляються в різних форматах, так що ви самостійно можете визначити, який найбільш зручний для вас у використанні. Потрібно відзначити, що ролики найкраще застосовувати вранці після душу на чисту шкіру, щоб уникнути ризику появи бактерій, що викликають інфекції. Спреї можна використовувати кілька разів протягом дня, якщо є така необхідність.
Таким чином вибір дезодоранту чи антиперспіранту залежить від ваших звичок і потреб вашого тіла.
Перевага сухих текстур
Жінки, які не люблять почуття вологи під руками, повинні вибирати сухі стіки або порошкові спреї, які забезпечують правильне рівномірне нанесення. "Це хороший варіант для тих, хто схильний до сильного потовиділення", – говорить Керол Брахім.
Відчуття свіжості
Спреї, виготовлені із суміші води і спирту з антибактеріальними властивостями, часто сильно ароматизовані і навіть можуть бути використані як парфуми.
Догляд за шкірою
Роликові дезодоранти та антиперспіранти  можуть бути хорошим вибором для чутливої шкіри, так як вони часто містять зволожуючі компоненти, які залишають заспокійливу порошкоподібну плівку під пахвами. Кремові дезодоранти також відмінна альтернатива - вони містять нежирну формулу, яка легко вбирається в шкіру. Але переконайтеся, що ви вибираєте "невидимий" роликовий продукт, який не залишить неприємних білих плям на вашому одязі.
Інгібітори росту волосся
Вони призначені для чутливої, депільованої або голеної шкіри. Вони не містять спирту, парабенів і запаху. Знову ж таки, це часто роликові продукти, які дозволяють застосовувати тільки потрібну кількість, щоб уповільнити ріст волосся, як правило, більш ніж на тиждень.