• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Волосся

Три помилки, яких потрібно уникати, і три поради
про те, як позбутися лупи

Разом із

Delphine CourteilleCoiffeuse studio et défilés

Як позбутися лупи? ✓ Дізнаєтеся, яких трьох помилок треба уникати ➥ Відкрийте для себе поради по догляду за волоссям ✓ Рішення проблеми від Vichy.

Помилка №1: Думати, що лупа - ваша вина

Вона з'являється сама по собі, і зовсім не означає, що ви приділяєте мало уваги особистій гігієні. Насправді, від лупи страждає кожен третій. Причина завжди одна: сальні залози на шкірі голови починають виробляти надто багато себума, або шкірного сала, що призводить до розмноження природних дріжджових грибків. У великих кількостях вони можуть викликати подразнення шкіри, послабити її захисний бар'єр і порушити баланс в шкірному мікробіомі. Через це шкіра стає чутливою і починає лущитися, з'являється лупа.

Помилка №2: Агресивний підхід

Не піддавайтеся спокусі занадто часто і старанно мити голову. У довгостроковій перспективі це зробить шкіру голови більш чутливою і навіть може призвести до її запалення. “Кращим варіантом буде мити голову максимум раз у день і вибирати, по можливості, шампунь проти лупи з нейтральним pH, щоб відновити кислотний баланс шкіри”,- пояснює Дельфін Куртей, перукар і подіумний стиліст. Нарешті, зверніть увагу на нові текстури, які не ушкоджують волокна волосин і не подразнюють чутливу шкіру голови, а також на активні інгредієнти, які довели свою ефективність в боротьбі з лупою (наприклад, дисульфід селену, піроктоноламін, саліцилова кислота, піритион цинку і селен).

Помилка №3: Використовувати домашні засоби - вони можуть лише посилити свербіж

“Роблячи домашній шампунь з ефірних масел, ви, швидше за все, лише погіршите ситуацію. Ефірні масла часто викликають алергію і подразнюють чутливу шкіру. Набагато безпечніше використовувати засоби, що заспокоюють шкіру, які можна знайти в найближчій аптеці”,- пояснює Паскаль Мора, директор з наукових комунікацій в Vichy.

Порада №1: Розчісуйте волосся, коли наносите шампунь від лупи

“Йдучи в душ, візьміть з собою водостійку щітку, - радить Дельфін Куртей. - Зробивши густу піну, охайно розчешіть волосся біля коріння, але не тріть шкіру голови, щоб не подразнити її. Це допоможе рівномірно розподілити шампунь проти лупи. Особливо корисною ця порада буде для тих, у кого довге волосся. Така процедура також допоможе очистити коріння волосся і шкіру голови від надлишків шкірного сала і дріжджових грибків. Після цього шкіра стане міцнішою і буде менше лущитися. Через кілька тижнів лупа зменшиться, а шкіра голови оздоровиться”.

Порада №2: Знизьте градус

Мийте голову прохолодною водою, а коли сушите волосся, вмикайте режим холодного повітря. Це дозволить заспокоїти шкіру і зняти подразнення.

Порада №3: Розпустіть волосся!

Заховайте подалі шарфи, капелюшки і тюрбани: через них шкіра голови буде перегріватися і пітніти, що призведе до зайвої активності сальних залоз і дисбалансу мікробіома. Нарешті, намагайтеся рідше торкатись волосся і не зловживайте засобами для укладки.

Рішення від Vichy