• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Як повернути блиск
вашим очам?

Разом із

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

Annic Lefol-MalosseАннік Лефол-МалоссДиректор інституту Vichy

Ваше обличчя виглядає стомленим, з'явилися темні кола, мішки під очима і дрібні зморшки? Чи є спосіб "увімкнути" те сяяння очей вашої молодості, яке вже готове спалахнути?

Що насправді викликає цей стомлений, виснажений вигляд?

"Контури очей виконують важку роботу. Наші повіки постійно рухаються - ми моргаємо близько 10 000 разів на день, а також часто торкаємося очей і тремо їх. Шкіра навколо очей тонша, слабша і більш еластична, ніж в інших місцях", – пояснює Паскаль Мора. Всі ці фактори можуть призвести до появи мімічних зморшок, зневоднення і втоми. Текстура і колір шкіри починають змінюватися, з'являються темні кола*. Обличчя в меншій мірі здатне відбивати світло і втрачає природнє сяяння.

Чи легко це виправити за допомогою демакіяжу ...

Уникайте тертя очей, коли ви знімаєте макіяж - це може викликати подразнення шкіри контуру очей, і ваші очі будуть виглядати стомленими. Наш експерт Аннік Лефол-Малосс знає чудовий метод зняття макіяжу без тертя, дотримуючись якого ви можете захистити ці делікатні ділянки шкіри:

  • Змочіть ватний диск засобом для зняття макіяжу.
  • Прикладіть його до повік і брів і акуратно промокніть.
  • Обережно проведіть його вниз до вій, а потім притисніть знову, щоб розчинити залишки туші.

Обирайте багатофункціональний засіб для шкіри навколо очей

Найкращі засоби по догляду за шкірою навколо очей діють на її текстуру, колір і здатність сяяти. Паскаль Мора радить, на які інгредієнти варто звернути увагу:

  • Вітамін Cg (похідна вітаміну С) розгладжує зморшки.
  • Активні інгредієнти проти пігментації та із заспокійливими властивостями зменшать прояви темних кіл.
  • Кофеїн прибере набряки і темні кола.
М'які гнучкі силіконові аплікатори ідеально підходять для нанесення засобу на проблемні ділянки шкіри. Як пояснює Аннік, вони набагато краще, ніж пальці, забезпечують точність нанесення, виключаючи ризик подразнення ніжної шкіри контуру очей. І якщо вам вдасться знайти засіб з корегуючими пігментами і перламутровим блиском для миттєвого сяяння**, ваші очі миттєво почнуть випромінювати сяяння!

Чи є засоби тривалої дії, щоб зберегти красивий погляд надовго?

Спорт! Він підвищує рівень кисню, покращує кровопостачання навколо очей і допомагає боротися з темними колами.
Вживайте в їжу продукти, які багаті жирними кислотами, і пийте багато води - це допоможе знизити вплив дуже спекотних або кондиціонованих приміщень, які викликають зневоднення шкіри навколо очей.
А також, ви можете робити собі вдома відмінний дренажний масаж  шкіри навколо очей від зморшок, коли прокидаєтесь з набряками під очима, або ввечері, щоб розслабитися. Злегка натисніть середнім пальцем на внутрішній кут ока, далі на нижню частину всередині темного кола під очима, на верхню частину під бровою, а потім на скроню.