• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Волосся

Як обирати і використовувати
правильні продукти по догляду за волоссям

Разом із

FredYona TGArtiste
maquillage

Який є найкращий спосіб, щоб подбати про сухе, пофарбоване, пошкоджене або ламке волосся? Маски для волосся, кондиціонери, олії і т.п. –  безумовно, проблем з розмаїттям засобів для догляду за волоссям немає, але питання в тому, коли і як їх використовувати, організовуючи правильний догляд за волоссям. Попрощайтеся з днями, коли ваше волосся мало поганий вигляд, завдяки наступним правилам та порадам по догляду за волоссям від Іоани TG, яка допоможе вам все виправити.

Універсальна олія для волосся

Олія для волосся наповнена поживними речовинами, що робить її ідеальною для сухого, тьмяного або фарбованого волосся, яке важко вкладається. "Вона живить волосся, робить його більш блискучим і допомагає створити гладенький або скуйовджений вигляд" – стверджує Іоана зі щирим захопленням олією для волосся! Вибирайте рослинні олії, які багаті антиоксидантами (наприклад, олія виноградної кісточки) з додаванням УФ-фільтрів для зміцнення й захисту волосся.

Для екстреного кондиціонування
Перед використанням шампуню злегка побризкайте волосся водою, щоб зволожити його. Нанесіть 4-5 порцій олії на ваше волосся, спочатку на кінчики, а потім по всій довжині. Розставте ваші пальці, наче гребінець, потім проведіть їх через ваше волосся декілька разів зверху вниз. Масажними рухами добре увітріть олію так, щоб вона глибоко проникла до волокон волосся. Прогрійте рушник в мікрохвильовій печі, закутайте в нього ваше волосся і залиште на 15-30 хвилин (чим грубіше і непокірніше волосся, тим більше ви повинні тримати його у рушнику). Іоана також рекомендує приймати ванну протягом цього часу, так як пара від високої температури і вологість будуть стимулювати проникнення активних інгредієнтів у волокна волосся.

Для ультраблискучої укладки феном
Попередньо підсушіть вологе волосся. Нагрійте олію в руках і втирайте її по всій довжині до кінчиків волосся. "Це дозволяє вашому гребінцю ковзати по волоссю, що робить укладку феном легшою і швидшою", – стверджує Іоана.

Для щоденного укладання та захисту
Розігрійте олію в руках і нанесіть її по всій довжині до кінчиків волосся, обережно втираючи у волокна волосся. Коли ваше волосся покрите олією, воно захищене від зовнішнього впливу (пилу, сонячних променів і т.д.), воно стає слухняним і насиченим тонким ароматом. Якщо ви злегка переборщили з олією, Іоана пропонує розподілити її гребінцем по всій довжині волосся і швидко підсушити феном, щоб зайва олія увібралась, не залишаючи жирної плівки.

Пре-кондиціонери, кондиціонери та відновлюючі маски для волосся

Оберіть шампунь залежно від типу волосся (сухе, жирне, схильне до лупи, посічене).
Якщо ваше волосся дуже ламке, використовуйте силу молекули філлоксану для глибокого проникнення в структуру волокна волосся. Завершіть нанесенням кондиціонера або маски, щоб розплутати і пом'якшити волосся і надати йому інтенсивного живлення, якого воно потребує.

Побалуйте своє волосся, щедро наносячи руками засіб по догляду, приділяючи особливу увагу спочатку кінчикам і всій довжині вашого волосся, а потім корінню. Розподіліть рівномірно по всій довжині волосся за допомогою гребінця з широкими зубцями і залиште на 10 хвилин. Порада Іоани: "Добре вижміть волосся перед застосуванням засобу, щоб його властивості по догляду за волоссям не розбавлялися водою”.

Рішення від Vichy