• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Догляд за шкірою

Як добре ви справляєтеся з жорсткою водою?
Пройдіть наш тест і дізнайтесь!

Разом із

Michel Le MaitreDermatologue Conseiller scientifique pour Vichy

Перший крок у всіх хороших процедурах краси - це очищення обличчя. Використання свіжої води, щоб допомогти очищенню і видаленню макіяжу, бадьорить і освіжає. Але як ви можете захистити вашу шкіру від дії жорсткої води? Подивіться, як провести звичайне очищення за допомогою цих порад від дерматолога Мішеля Ле Метра.

Якщо у вас є відчуття стягнутості шкіри і вона покривається червоними плямами,  якщо ваші руки сухі, коли ви миєте їх, цілком ймовірно, що ви живете в регіоні з високою твердістю води, - тобто вода у вашому крані містить високу концентрацію сполук кальцію або, можливо, хлору. Але це не означає, що води з-під крана слід повністю уникати. "Застосування холодної води на шкіру може звузити пори і покращити колір обличчя", – підтверджує доктор Ле Метр. Так який же кращий спосіб захистити вашу шкіру від жорсткої води? Наш дерматолог готовий дати нам кілька прекрасних порад з краси та правил догляду за сухою шкірою обличчя.

Пом'якшіть воду самостійно

Якщо ви живете у місті або далеко від природних джерел води, очищення та пом'якшення води може бути відмінним рішенням. Використовуйте системи фільтрів для очищення жорсткої води шляхом видалення хлору і мінералів, таких як кальцій. Це може захистити вашу шкіру і відновити її природну красу. Але перш ніж вмиватися, все ж варто було б купити тест-смужки для визначення жорсткості води.

Використовуйте миючий засіб, сильний по відношенню до мінералів у жорсткій воді, але ніжний до вашої шкіри

Обирайте кремові засоби для зняття макіяжу або пінисті гелеві миючі засоби, які спеціально призначені для боротьби з наслідками жорсткої води. Як пояснює Мішель Ле Метр, "дуже важливо не пошкодити гідроліпідний шар, який утворює захисний бар'єр на поверхні шкіри. Продукти, які протидіють впливу жорсткої води, часто збагачені гліцерином, який заспокоює і зволожує шкіру". Звучить як ідеальне рішення!

Використовуйте засіб для зняття макіяжу, який не потребує змивання, але залишає вашу шкіру свіжою

Якщо ви виберете засіб для очищення 3-в-1 або міцелярну воду, вам не потрібно турбуватися про змивання або витирання - будь-які забруднення розчиняються автоматично. А використання одного і того ж продукту для вашого обличчя, очей і губ економить час! Д-р Ле Метр також дає зручну пораду: "Чому б злегка не розподілити заспокійливу термальну воду на обличчя, коли ви закінчите?" Це відмінний спосіб освіжити шкіру, уникаючи при цьому негативних наслідків жорсткої води.

Робіть все обережно, щоб не подразнювати шкіру

Найгірше, що ви можете зробити, – це натерти шкіру, проходячи на одному і тому ж місці десятки разів, щоб переконатися, що ви видалили всі до останнього сліди. Будьте обережні, дайте вашій шкірі трохи ніжності і турботи - вона буде вдячна вам за це. Дерматологи, як д-р Ле Метр, рекомендують очищення вранці та ввечері для досягнення чистої шкіри. Але наш експерт підкреслює, наскільки важливо використовувати правильну техніку, щоб ваша шкіра не стала подразненою або сухою. Дізнайтеся, як очистити обличчя ніжно та ефективно.

Завершіть своє звичайне очищення зволожуючою сироваткою або кремом

Якщо ваша шкіра все ще має сухе відчуття через вплив жорсткої води, нанесіть зволожуючий флюїд або зволожуючу сироватку, як тільки ви закінчили очищення. Відчуття свіжості, яке ви отримуєте від зволожуючого крему, таке ж приємне, як після ополіскування обличчя водою. "Використання зволожуючого продукту рівносильне розпиленню на шкіру термальної води, і це дає тривалий заспокійливий ефект", – пояснює Мішель Ле Метр.