• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Волосся

Як врятувати
сухе пошкоджене волосся

Разом із

Alexandre HatamiОлександр ХатаміСтиліст Салон краси - Монреаль

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

Які перші ознаки сухого волосся? Як відновити м`які та шовковисті локони? Наш експерт Паскаль Мора, директор з наукових комунікацій, і Олександр Хатамі, стиліст, діляться своїми професійними порадами щодо догляду за сухим і пошкодженим волоссям.

Визначення типу волосся

"Чи впевнені Ви у Вашому типі волосся? – запитує кращий з професійних стилістів Олександр Хатамі. – Багато жінок помиляються у визначенні свого типу волосся і ризикують погіршити його стан засобами, що не відповідають реальному типу волосся. Ось чому важливо запитати думку Вашого стиліста".
"З наукової точки зору, – додає Паскаль Мора, – волосся складається з двох типів клітин: ті, які формують стержень волосся, та ті, які утворюють кутикулу волосся, яка відповідає за його захист. Сухе волосся є ознакою пошкодженої кутикули. Це відбувається через поганий захист волокон волосся, що призводить до втрати кератинів та ліпідів. Волосся починає виглядати тьмяним та сухим і, зрештою, стає слабким та ламким".

Зменшення ламкості

Що робити з сухим волоссям? Використовуйте спеціальні засоби та захищайте своє волосся від  негативних чинників навколишнього світу. Корінь проблеми частіше за все лежить у щоденному впливі шкідливих факторів, таких як забруднення, сонце та УФ-промені, миття, сушіння або хімічна завивка волосся. Олександр Хатамі каже: "Сьогодні фени більш потужні, модні тенденції дуже різноманітні, починаючи з фарбування волосся для надання йому більшого сяйва до випрямлення і так далі". Що ж у результаті? Волосся пошкоджується набагато швидше! Отже, як ми можемо вирішити цю проблему? "Припиніть часте миття волосся. Дуже часте миття викликає збільшення активності сальних залоз. Ваше волосся швидше жирніє та стає ламким, з`являються посічені кінчики. Зменшіть рівень гарячого потоку у Вашому фені та зведіть його використання до мінімуму. Нарешті, уникайте засобів для збільшення об`єму волосся та лаків, що містять алкоголь. Зазвичай такі засоби не шкодять більшості типів волосся, але якщо у Вас сухе волосся, я не рекомендую їх використання".

Правильна стрижка

Ще один важливий фактор у випадку пошкодженого волосся - як саме воно підстрижене. Стрижка лезом або по сухому волоссю (ковзання ножицями по всій довжині волосся) неприпустимі. Наш стиліст також рекомендує короткі стрижки або середньої довжини, щоб уникнути посічених кінчиків. Якщо у Вас дуже пошкоджене волосся, все ж таки необхідно розглянути варіант щодо його максимального вкорочення, а також обов`язково забезпечити тонізуючий, поживний, гіпоалергенний догляд одразу після стрижки.

Надайте блиску Вашому волоссю

Вживання жирних кислот  (омега 3,6,9) сприяє відновленню пошкодженого волосся.
“Низький рівень кислот омега-3, 6 та 9 викликає сухість шкіри голови та схильність до ламкості волосся, – пояснює Паскаль Мора. – Як відомо, омега-3 та 6 (незамінні жирні кислоти) не синтезуються організмом". Отже, вони повинні отримуватися з їжею або косметичними засобами. Витратьте деякий час, щоб з`ясувати, який з варіантів буде кращим для Вас.

Рішення від Vichy