• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Тональні засоби

Як використовувати макіяж, щоб надати вашому обличчю форми
всього за 5 хвилин

Разом із

Pascale GuéganPascale GuéganMake up artist

Ви коли-небудь чули про створення контурів і корекцію обличчя за допомогою макіяжу? Ця прекрасна технологія контуруючого макіяжу дозволяє показати ваші найкращі риси, граючи зі світлом і тінню, використовуючи такі ж прийоми, як професійні художники і фотографи. Наш головний візажист Паскаль Гуеган знайомить нас з основами цієї прекрасної оптичної ілюзії. Створіть або освіжіть своє обличчя менш ніж за п'ять хвилин за допомогою цих простих вказівок.

Вся справа – у контрасті

Паскаль Гуеган, чи не могли б ви пояснити принцип, який лежить в основі макіяжу за типом обличчя для контурування і підкреслення його рис? "Ключовим є використання двох контрастних відтінків - світлого і темного. Світлий колір повинен бути якомога ближчим до вашого природного тону шкіри або на один відтінок темніше, якщо ви засмагли. Цей колір освітлює певні ділянки обличчя, такі як лоб і очі, щоб вони відбивали світло і надавали сяючого кольору вашому обличчю. Використовуйте темний відтінок (він повинен бути на один або два тони темніше) для того, щоб структурувати і зробити акценти, зменшити пухкі щоки і приховати подвійне підборіддя, створюючи приголомшливий скульптурний вигляд".

Дорогоцінні пігменти

– Існує величезний асортимент тональних продуктів. Яку косметику для корекції обличчя ви б порекомендували?
– Для стриманого природного контурного вигляду я віддала б перевагу основам із високим вмістом пігменту. Виберіть компактну коректуючу основу з губкою для нанесення і підправлення. Однією з переваг цього варіанту є те, що основа додасть обличчю матовості, тому вам не потрібно наносити зверху пудру. Уникайте мерехтливих або блискучих засобів, так як вони будуть псувати природний вигляд, який ви намагаєтеся створити.

Почнемо

– Який же наступний крок, після вибору двох відтінків компактної основи?
– Я б порадила почати із застосування більш світлого відтінку для всього вашого обличчя в якості бази, а потім виділити всі природні опуклості обличчя, щоб зробити його яскравішим. Зосередьтеся на середині чола, переніссі, області під очима, ямкою трохи вище верхньої губи (губний жолобок), куточками губ до середини підборіддя.

Бездоганний вигляд

Наш професійний візажист знає легкий трюк, за допомогою якого можна досягти вражаючих результатів:
– Перед застосуванням основи намочіть спонж і ретельно вижміть його пальцями.. Вільно розподіліть обраний вами продукт, згладжуючи спонжем усі видимі сліди.

Особливі поради

Коли справа доходить до застосування більш темних відтінків, Паскаль Гуеган дає нам детальні поради про те, як змінити форму обличчя:
Робимо чоло вужчим. Якщо у вас широкий лоб, нанесіть більш темний відтінок по горизонталі, починаючи з прикореневої лінії волосся. Розподіліть по овалу обличчя до скронь.
Коректуємо ніс. Щоб зменшити свій ніс, нанесіть під нього трішки темної основи. Щоб зробити його вужчим, нанесіть лінію по всій довжині вашого носа з обох боків перенісся.
Удосконалюємо вилиці. Починайте від вуха і рухайтеся в напрямку до носа, обводячи вилиці, щоб створити чудові обриси.
Приховуємо друге підборіддя. Використовуючи спонж, нанесіть основу на нижній контур обличчя, під нижню щелепу і на шию в напрямку до зони декольте.

Якщо у вас є вільна хвилинка, то чому б не з'ясувати, як приховати надокучливі темні кола: натисніть тут!