• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Волосся

Який найкращий спосіб миття тонкого, неслухняного волосся?

Разом із

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

Ваше тонке волосся зводить Вас із розуму? Здається неживим, недостатньо об'ємним, і Вам навіть не хочеться мити його, виключаючи випадки крайньої необхідності? Цього достатньо, щоб рвати на собі волосся... Спробуйте використовувати спеціально розроблений лікувальний шампунь для тонкого неслухняного волосся, а також дотримуйтеся наших порад, і Ваше волосся отримає нове життя!

Цикл життя волосся

Знайти в душі пасмо свого волосся не завжди приємно, але абсолютно природно. Кожна волосина на голові живе приблизно три роки, протягом яких вона проходить три фази: фазу росту (волосся виростає приблизно на 0,3 мм кожного дня), фазу регресії й випадання і, нарешті, фазу спокою, коли порожній фолікул готується до росту нової волосини. Цей цикл повторюється близько 25 разів протягом нашого життя. Іноді фаза росту стає коротшою, а фаза спокою довшою - вона може збільшитися з 2 до 12 місяців, під час яких цибулина залишається порожньою. Це означає , що ваше волосся стало тоншим.

Не бійтеся мити голову!

Миття волосся важливе для підтримки гігієни. Необхідно завжди дотримуватися її. Люди з тонким волоссям зазвичай обережні - може здатися, що миття дійсно погіршує процес випадіння волосся. Але це не так - звичайне миття двічі на тиждень не завдає шкоди волоссю. "Ваше волосся не стане менше випадати, якщо ви перестанете його мити, – запевняє Паскаль Мора. – Якщо у вас пошкоджене волосся, замість енергійного втирання шампуню в шкіру голову для створення піни спробуйте спочатку розтерти його між долонями, а потім нанесіть на волосся спінену емульсію".

Який шампунь для створення об'єму є кращим?

"Навіть якщо ви використовуєте спеціальні засоби по догляду за тонким волоссям, необхідно акуратно мити голову," – пояснює Паскаль Мора. Завжди обирайте дбайливий засіб, який не подразнює шкіру голови. Шампунь - це не той засіб, який може залишатися на волоссі - його завжди слід ретельно змивати. У такому випадку на шкірі голови залишається менше активних інгредієнтів, але завдяки їх миттєвій дії волосся стає більш густим і блискучим. Паскаль Мора пояснює, на що слід звертати увагу при виборі шампуню: "Насамперед, на очищуючі полімери з пом'якшуючими речовинами, які поділяють волосся для створення об'єму, а також моделювальні полімери, які зміцнюють структуру волосся". Вони покривають навіть тонке волосся, не обтяжуючи його і надаючи йому блиску і об'єму.

Масаж шкіри голови

Колаген навколо коренів тонкого волосся стає нееластичним, пригнічуючи ріст цибулин і перешкоджаючи мікроциркуляції, що забезпечує надходження необхідних поживних речовин. Це послаблює цибулину і викликає випадіння волосся. Масаж - чудовий спосіб для стимуляції мікроциркуляції та повернення волоссю здоров'я і життєвої сили.

Три професійні поради для додавання об'єму тонкому неслухняному волоссю:

Правило № 1. Не розтирайте волосся рушником, оскільки це може пошкодити захисну кутикулу волосся. Замість цього оберніть волосся рушником і дозвольте йому висохнути природним чином.
Правило № 2. Як зробити об’єм для тонкого довгого волосся? Змінюйте проділ після кожного миття волосся , щоб підняти корені і додати волоссю об'єму.
Правило № 3. Під час сушіння встановіть найнижчий температурний режим фена і використовуйте круглий гребінець для підняття коренів. Закінчить укладку, направивши на корені волосся потік холодного повітря для створення об'єму.

Рішення від Vichy