• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Догляд за шкірою

Що потрібно знати
про забруднення і його вплив на вашу шкіру

Разом із

GabrielleGabrielleSorePharmacien
Directrice scientifique
Cosmétique Active

Забруднення атмосфери проявляється у багатьох формах і розмірах, від видимого смогу до безбарвних газів, таких, як озон. Але що насправді вони означають для нашої шкіри? Габріель Сор проливає світло на причини і наслідки забруднення і ділиться трьома прекрасними порадами щодо використання засобів захисту шкіри від забрудненого повітря!

Що таке забруднення?

Є дві основні причини забруднення атмосфери:
• Основні забруднювачі, які безпосередньо потрапляють в атмосферу зі "стаціонарних" джерел, таких як промисловість та опалення, і "пересувних" джерел, таких як автомобілі й літаки.
• Вторинні забруднювачі, такі як озон, які утворюються в атмосфері, коли первинні забруднювачі трансформуються в результаті хімічних реакцій під впливом сонячних променів і тепла.

Є добові коливання (рівні мають тенденцію падати в нічний час), сезонні коливання (забруднення озону вище влітку) і навіть географічні коливання в забрудненні - іншими словами, тип і рівень забруднення може дуже варіюватися від місця до місця.

Як це впливає на шкіру?

Дослідження, проведені в Мехіко у двох групах, одна з яких живе в сильно забрудненій зоні, а інша в чистій, наочно продемонстрували, як забруднюючі речовини впливають на шкіру. Окислення на поверхні шкіри, зневоднення шкіри, зниження вітаміну Е (який захищає шкіру від вільних радикалів) і лущення шкіри - це все наслідки впливу забруднення атмосфери на шкіру людини. Але не панікуйте - всіх їх можна усунути і попередити, якщо ви знаєте, як захистити вашу шкіру належним чином.

Три способи захисту шкіри від забруднень

№ 1: Детоксикація шкіри
● Використовуйте очищаючий гель для видалення будь-яких відкладених забруднень і залиште свою шкіру свіжою і чистою. Очищення за допомогою спеціально розроблених очищувальних засобів, що містять морингу, на 63% більш ефективне в боротьбі з наслідками забруднення, ніж очищення водою. Цей активний інгредієнт нейтралізує частки забруднення і вільні радикали.
Корисна порада
Очищаючий гель, що містить Moringa Amilite, захищає шкіру від жорсткої води.
● Засоби 3-в-1 , які очищують, тонізують та знімають макіяж з очей за один крок - це відмінний варіант, якщо у вас напружений графік. І якщо ви зможете знайти продукт, який також усуває дрібні частинки забруднень, - це навіть краще!
Корисна порада
В тому випадку, якщо засіб 3 в 1 – це молочко, м'яко масажуйте  його, щоб стимулювати природні механізми шкіри і підвищити її захисні властивості проти екологічних агресорів.
№ 2: Вжити заходів для боротьби з ознаками поведінкового старіння
● Жінки, які ведуть активний спосіб життя, часто піддають свою шкіру не тільки впливу суворого міського середовища, а й поведінкового старіння. Краща тактика оборони полягає у використанні профілактичної сироватки і зволожуючого крему, який розгладжує шкіру, підвищує регенерацію клітин і відновлює рівень зволоженості шкіри, щоб поліпшити її природний захисний бар'єр.
Корисна порада
Сироватки, що містять червоні та золоті пігменти, миттєво покращать ваш тон шкіри, створюючи прекрасний здоровий рум'янець.
№ 3: Добре харчуйтеся і спіть
● Забруднення і УФ-промені можуть призвести до окислення шкіри і зниження рівня вітаміну Е. Щоб знизити негативний вплив, використовуйте продукти харчування для здорової та чистої шкіри обличчя. Спробуйте їсти продукти, які є потужними антиоксидантами (наприклад, яскраві фрукти та овочі) і флавоноїдами (червоне вино, чай, шоколад, червоні фрукти, такі як вишні, чорна смородина і т.д.). І спробуйте використовувати масло зародків пшениці, яке багате вітаміном Е.
Корисна порада
Після обіду, навіть якщо ви дуже втомилися, не піддавайтеся спокусі лягти поспати в тому ж одязі, в якому ви були весь день - він сповнений забруднюючих частинок. Змініть увесь свій одяг, перш ніж ви підете спати - і не залишайте свої брудні речі лежати у вашій кімнаті!