• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Що ви насправді знаєте
про антивіковий догляд?

Разом із

Florence BenechФлоранс Бенеш Доктор фармацевтичних наук, Міжнародний директор з розвитку засобів догляду Vichy

Якщо ви помітили маленькі зморщечки, що з'являються під очима, чи побачили перші ознаки провисання навколо підборіддя, саме час уживати заходів і починати боротьбу зі старінням шкіри! Але чи дійсно ефективний крем проти зморшок? Чи може він бути замінений сироваткою, або ж краще всього віддати перевагу спеціальним антивіковим процедурам? Флоранс Бенеш дає нам повну інструкцію щодо найсучасніших антивікових технологій - і розвіює деякі поширені помилкові уявлення.

Креми "проти зморшок" і "антивікові" засоби, в основному, однакові

Ні. "Як свідчить назва, креми "проти зморшок" призначені тільки для боротьби зі зморшками. Натомість "антивікові" засоби найчастіше мають більш широку дію, вони орієнтовані на всі фактори, пов'язані зі старінням шкіри, такі як втрата пружності, пігментні плями*, провисання лінії підборіддя і тьмяний колір обличчя**", – пояснює Флоранс Бенеш.

Зволоження має життєво важливе значення для лікування ознак старіння

Так. "Без ретельного зволоження клітини шкіри не можуть відновиться, і це помітно!" – каже Флоранс Бенеш. Ознаками старіння шкіри є зморшки під очима і мімічні зморшки. "Постійний догляд є життєво важливим, щоб уберегти шкіру від зневоднення, а також важливо захистити її від агресивних факторів навколишнього середовища, таких як УФ-промені і вільні радикали", – радить наш експерт.

Існують антивікові засоби для кожного віку

Ні. Хоча деякі ознаки старіння, як правило, загальні - зморшки, втрата пружності шкіри, провисання - "всі жінки мають свій власний унікальний генетичний макіяж, – пояснює Флоранс Бенеш. – Вони ведуть різний спосіб життя і живуть у різному навколишньому середовищі, тому ранні ознаки старіння можуть відрізнятися для різних жінок". Кожен випадок індивідуальний з урахуванням таких факторів, як вік та умови життя. Важливо вибрати засіб, який найбільше підходить для вашої шкіри.

Сироватки є більш ефективними, ніж антивікові креми

Так і ні. Сироватки**** мають більш високу концентрацію активних інгредієнтів, ніж звичайний антивіковий крем. Їх рідка, легка текстура дозволяє шкірі легше поглинати активні інгредієнти, що часто дає кращі результати. Але сироватки не можуть замінити денні та/або нічні креми, які дають вашій шкірі заспокійливі і поживні речовини, яких вона потребує. Ці креми - цінна та життєво важлива частина будь-якого щоденного догляду за шкірою. Так чому б не використовувати і те, й інше? Почніть з сироватки, а потім застосуйте свій омолоджуючий крем - це безпрограшно!

Мій антивіковий крем може також бути використаний для контурів очей і губ

Так і ні. Все залежить від активних інгредієнтів у вашому засобі. Деякі інгредієнти, такі як рамноза, прекрасно підходять для цих ніжних ділянок, але АНА (також відомі як фруктові кислоти) можуть викликати подразнення. Завжди переконайтеся, що ваш засіб був протестований під офтальмологічним контролем.
"Спеціальні засоби для очей і губ розроблені з активними інгредієнтами, які враховують потреби цих ніжних ділянок шкіри, з тензорами для губ, інгредієнтами проти набряків і темних кіл під очима, – пояснює Флоранс Бенеш. – А для особливо чутливих зон навколо ваших губ і вій завжди використовуйте спеціально розроблені засоби, щоб уникнути подразнень".

Мені достатньо використовувати один антивіковий засіб удень і ввечері

Ні. Потреби шкіри змінюються – протягом дня вона потребує захисту від екологічних агресорів, а вночі вона налаштована на відновлення клітин. Шкіра стає більш проникною, поглинаючи більше активних інгредієнтів, але також втрачаючи більше води. Нічні креми багатші активними інгредієнтами, вони наповнюють вашу шкіру поживними речовинами, щоб вона чудово виглядала, коли ви прокинетеся!