• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Шкіра з ознаками втоми в кінці дня
внаслідок щоденного старіння

Разом із

Sophie VeyratDirectrice internationale
du développement Vichy

Вранці наша шкіра випромінює здоровий блиск, але вечір - це вже інша історія. Наприкінці дня можуть почати з'являтися такі ознаки старіння шкіри, як зморшки, темні кола і тьмяний колір обличчя. Але як ми можемо боротися з ознаками втоми, яка день за днем поглинає молодість з нашої шкіри? Прочитайте думку експерта.

Що таке "старіння протягом дня"?

Легко почати ранок зі свіжою  шкірою без ознак втоми, готовою до напруженого дня. Але до обіду ми вже повинні оновлювати макіяж, щоб покращити вигляд нашого обличчя і приховати перші ознаки втоми. Увечері нерідко вираз обличчя виглядає сумним, зморшки* стають більш помітними, що надає шкірі стомленого та старшого вигляду в кінця дня. "Весь день позначається на нашому обличчі", – пояснює Софі Вейра. Наша шкіра змінюється від світанку до заходу сонця. Клінічними дослідженнями недавно доведено, що стан нашої шкіри погіршується протягом дня.

Цифри, які говорять про старіння

  • Ослаблення лінії підборіддя у 97% жінок
  • Тьмяний колір обличчя у 92% жінок
  • Помітні носогубні складки у 92% жінок
  • Зморшки і дрібні зморщечки навколо рота у 82% жінок
Коротше кажучи, наша шкіра втрачає свою еластичність, змінюється колір обличчя і зморшки стають глибшими.

Антивікові заходи для боротьби з цим явищем

Як уповільнити старіння шкіри обличчя  протягом дня, яке, зрештою, призводить до появи ознак її зів’ялості? На думку Софі Вейра, рішення у тому, щоб "посилити опір шкіри до щоденних стресів і напруження, щоб допомогти їй боротися з ознаками старіння протягом довгого часу".
Кращий спосіб справитися з цими різними ознаками протягом дня – це об'єднати три коригуючих засоби, які можуть задовольнити всі потреби нашої шкіри. Ось рекомендації Софі:

Насамперед зранку - миттєва 3D корекція

Для миттєвого видимого ефекту, як тільки ви прокинетеся, застосовуйте оптичний корегуючий догляд, щоб приховати недоліки і додати вашій шкірі оксамитовості.

Активізуйте шкіру, яка залишається пружною до вечора

Для шкіри, що випромінює молодість з ранку до вечора, зробіть вибір на користь антивікової косметики для пружності обличчя, активні інгредієнти якої можуть розслабити вашу шкіру і боротися з мімічними зморшками, що з'являються протягом дня. Використовуйте в поєднанні з іншими засоби для сяйва шкіри з активними інгредієнтами, відомими своєю здатністю стимулювати і розвантажувати вашу шкіру або усувати ознаки втоми (темні кола під очима, мішки) і втрату сяяння. Ваша шкіра буде виглядати більш пружною і свіжою, навіть після довгого дня.

Тривала пружність і сяяння

У довгостроковій перспективі, поєднуючи антиоксидант з активним інгредієнтом, який може збільшити товщину шкіри, ви зможете отримати подвійну вигоду. А також оживити тьмяний колір обличчя і підтримувати природнє сяяння шкіри**. Ця чарівна комбінація може посилити структуру вашої шкіри і зменшити ознаки старіння.

Рішення від Vichy