• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Догляд за шкірою

Чутлива шкіра:
чи можу я використовувати легкий крем влітку?

Разом із

Loubna Id SaidЛоубна Ід Саїд Консультант Vichy

Літо сповнене маленьких радощів життя - після довгої, холодної зими ми прагнемо увібрати тепло сонця, зануритися в теплу, кришталево чисту воду, провести на сонці весь день з розпущеним волоссям на вітрі ... Але протягом літніх місяців чутливій шкірі часто потрібен додатковий догляд. Дотримуйтеся корисних порад про правильний догляд за обличчям влітку для сяючої шкіри від фармацевта Лоубни Ід Саїд.
Чутлива шкіра потребує збереження вологи в жарку погоду. Вибирайте лосьйон або емульсію, яка пропонує інтенсивне зволоження чутливої шкіри обличчя. Шукайте слова "24 години зволоження" на етикетці.

Чутлива шкіра: основи

Чутливість шкіри викликана різними факторами, включаючи емоції і стрес, екологічні чинники, такі як вітер, сонце, перепади температури, кондиціонування повітря і забруднення, а також невідповідні косметичні процедури. Якщо ви страждаєте від чутливої шкіри, першим кроком є відновлення і зміцнення захисної плівки вашої шкіри. "Завжди використовуйте продукти, спеціально розроблені для чутливої шкіри – шукайте слова "гіпоалергенний" і "для чутливої шкіри" на упаковці", – радить Лоубна Ід Саїд.

Легкі формули з максимальним зволоженням

Навіть чутлива шкіра жадає легкої, освіжаючої формули в літній час. Але коли температура піднімається, шкіра має тенденцію втрачати більше води, що робить її природний захисний бар'єр більш уразливим. Чутлива шкіра, яка має відчуття стягнутості і лущення, потребує збереження вологи, особливо в жарку погоду. Легкі формули хороші, коли ви обираєте лосьйон, емульсію або інші засоби для інтенсивного зволоження шкіри. Шукайте слова "24 години зволоження" на етикетці.

Захист від сонця має життєво важливе значення

Влітку ворогом номер один для чутливої шкіри є саме сонце. Нанесіть спеціально розроблений сонцезахисний крем для обличчя через кілька хвилин після легкого зволожуючого крему для обличчя і до виходу на вулицю, щоб переконатися, що ваша шкіра повністю захищена від сонячних променів.

Обприскуйтеся!

Зробіть кілька розпилень термальною водою на пляжі цього літа. Це остання корисна порада від Лоубни Ід Саїд. Багаті на корисні елементи термальні води заспокоюють і розслаблюють шкіру, яка може легко подразнитися хлором, піском і морською водою. Після розпилення дозвольте своїй шкірі поніжитися цими терапевтичними мінералами до повного висихання. Ключове завдання в догляді за чутливою шкірою – це забезпечити м'яке зволоження, а не повне висихання.