• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба з недоліками

Чи існує дієта
для профілактики акне?

Разом із

Dr Eugénie AuvinetDr Eugénie AuvinetDiététicienne - Nutritionniste

Чи є зв'язок між тим, що ми їмо, і тим, як виглядає наша шкіра? Дієтолог Ожені Овіне розвінчує популярні міфи.

Чи впливає дієта на стан і зовнішній вигляд шкіри?

У деякій мірі так, оскільки у людини, яка не дотримується збалансованої дієти, шкіра, найімовірніше, буде тьмяною. Не забувайте, ви є те, що ви їсте. Однак, поки ще немає досліджень, які б доводили, що занадто «важка» їжа робить шкіру масною або що шоколад призводить до появи прищів.

Чи правильне зворотнє? Чи може збалансована дієта позбавити вас від проблем зі шкірою?

Деякі продукти, такі як яйця, молоко, іноді пшеничне борошно, авокадо або горіхи, можуть викликати алергічні реакції на шкірі. Ці продукти викликають запалення слизової оболонки кишківника, що, в свою чергу, може обернутися запаленням шкіри. Зміна дієти допоможе скоротити або повністю уникнути подібних випадків.
Ваше харчування, проте, ніяк не впливає на акне, оскільки вугрі зазвичай мають гормональну природу.

Наше харчування може бути дуже різноманітним. Як можна визначити продукти, що викликають реакцію шкіри?

Є два варіанти: аналіз крові або просте, але уважне спостереження. Перший варіант швидкий, але вартість його висока. Другий полягає в тому, що ви записуєте всі продукти, які вживали незадовго до появи запалювальних реакцій на шкірі.

Потім я рекомендую виключати ці продукти один за одним, щоб виявити «підозрюваного». Якщо у вас є сумніви щодо причин харчової алергії, варто дотримуватися суворої дієти, виключивши всі підозрілі продукти.

Коли продукти, що викликають подразнення, визначено, їх потрібно повністю прибрати зі свого раціону?

Такі продукти можна виключити на час, який потрібен, щоб відновити мікрофлору кишківника. Для цього я рекомендую дотримуватися нової, збалансованої дієти і приймати пробіотики і харчові добавки. Результати будуть помітні на шкірі протягом місяця. Потім можна знову вводити до раціону продукти, що викликали запалення, проте їсти їх лише зрідка. Питання полягає у частоті вживання, але відповідь на нього завжди буде індивідуальною.

Рішення від Vichy