• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба з недоліками

Цільне або знежирене?
Яке молоко корисніше для шкіри?

Разом із

Dr Eugénie AuvinetDr Eugénie AuvinetDiététicienne - Nutritionniste

Молоко часто звинувачують у тому, що воно призводить до появи акне. В чому причина? У жирі? У гормонах? У непереносимості лактози? Дієтолог Ожені Овіне роз'яснює ситуацію.

Чи потрібно для профілактики акне пити знежирене молоко?

Проблеми зі шкірою пов'язані в основному з гормонами, що містяться в молоці. Взаємодіючи з людськими гормонами, вони стимулюють поділ клітин у сальних залозах. Виробляється надлишок шкірного сала, яке закупорює пори, що й призводить до появи прищів.

Які існують засоби, щоб зменшити число недосконалостей на шкірі?

Замість коров'ячого молока я рекомендую пити козяче чи овече, бо вони містять менше гормонів. Якщо прищі зберігаються, це означає, що проблема в іншому. Найчастіше, це підвищена чутливість кишківника до лактози.

Тонка кишка стає пористою і дозволяє потрапляти в кров молекулам, які повністю не розщеплюються, таким як макромолекули або надлишкові білки. Така проникність викликає різні порушення, зокрема, й шкірні реакції.

Якщо причина у харчовій непереносимості, чи слід повністю виключити молоко зі свого раціону?

Зовсім ні! Підвищена проникність кишківника - не хвороба. Спочатку людина повинна, звичайно, перестати вживати в їжу продукти, які викликають порушення, тобто молоко і молочні продукти, щоб зняти запалення і зменшити проникність кишківника.

Згодом прищі зникнуть. Потім можна поступово повертати молоко в раціон, спочатку у вигляді сумішей та готових страв, і спостерігати за реакцією організму. Все питання у частоті вживання. Одні люди п'ють молоко щодня без будь-яких проблем зі шкірою. Інші щотижня. Харчова непереносимість завжди вимагає індивідуального підходу.

Рішення від Vichy