• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Тональні засоби

Турбота про вашу шкіру:
топ поради по макіяжу для чутливої шкіри

Разом із

Allison DepriesteЕллісон ДепрієстрПрофесійний візажист

Можливо, ви страждаєте від чутливої шкіри все своє життя або це могло розпочатися зовсім недавно - у будь-якому випадку, навіть найбільш делікатна шкіра заслуговує того, щоб виглядати сяючою! Дізнайтеся, як побалувати себе і подбати про свою шкіру! Ознайомтеся з порадами косметолога Еллісон по догляду за чутливою шкірою обличчя.

Який досвід ви маєте у вирішенні проблем чутливої шкіри?

Я працюю з людьми, чий рід занять вимагає робити і переробляти макіяж по кілька разів на день. Цей жорсткий графік може позначитися на їхній шкірі і зробити її занадто чутливою. Тому я повинна бути дуже обережною з продуктами, які я використовую, враховуючи тип шкіри кожної людини, перш ніж почати наносити макіяж.

Як ви визначаєте, що людина має чутливу шкіру?

Її шкіра більше дає реакцію - вона реагує на дотики, косметичні продукти та зміни температури, часто розвиваються нерівності і шорсткість, які впливають на її якість. Ознаки чутливої шкіри обличчя можуть включати в себе сухі або жирні плями, почервоніння, синюваті кола під очима або плями, такі як прищі.
Коли я роблю комусь макіяж, я завжди припускаю, що вони мають чутливу шкіру. Таким чином, я можу бути впевнена, що не завдам ніякої шкоди, і шкіра не дасть небажаної реакції. Для мене турбота про вашу шкіру так само важлива, як і здоровий спосіб життя - це я про повагу до вашого тіла. Ваша шкіра є незамінною, так що у ваших інтересах захистити її!
Я також помітила, що все більше і більше людей, яким я роблю макіяж, мають чутливу шкіру. Спосіб життя змінюється - люди часто піддаються стресу і рівень забруднення постійно зростає. Ми також, як правило, хочемо змінити наші звичні процедури по догляду за шкірою, ми завжди пробуємо щось нове, прислухаємося до останніх тенденцій і рекомендацій друзів - але зовсім не знаходимо часу, щоб перевірити, для якого типу шкіри призначений продукт, з чого він виготовлений, чи гіпоалергенний він і т.д.
Я дивлюся на чутливу шкіру не як на тип шкіри, а швидше як на стан шкіри - що може бути тимчасовим. Чутлива шкіра може повернутися до нормального життя, якщо ви поставитеся до неї правильно.

Який підхід ви використовуєте, коли робите макіяж для моделі або актриси з особливо чутливою шкірою?

Я починаю з застосування делікатної косметики для чутливої шкіри. Потім я чекаю до тих пір, поки не буду впевнена, що засоби гарненько ввібралися, перш ніж почати наносити макіяж (я часто працюю з волоссям, поки чекаю). Я віддаю перевагу використанню основ, які спеціально призначені для чутливої шкіри. Я наношу мінімальну кількість продуктів, щоб був меншим ризик можливої реакції шкіри, я застосовую дуже тонкі шари. Між нанесенням кожного наступного продукту я дивлюся уважно, як реагує шкіра. І, звичайно, намагаюся бути ніжнішою, ніж зазвичай, при застосуванні засобів.

Яку найкращу пораду для чутливої шкіри ви коли-небудь давали?

Ніколи не виходьте з дому без нанесення захисного засобу по догляду за шкірою і без шарфа взимку. Дуже важливо захищати шкіру від екологічних агресорів (забруднення навколишнього середовища, УФ-променів, перехід від тепла до холоду, сіль і т.д.). І перше, що ви повинні зробити, коли ви повернетеся додому у вечірній час, - правильно видалити макіяж і застосувати відновлювальний засіб, щоб ваша шкіра могла регенерувати всю ніч.

Що б ви хотіли сказати жінкам з чутливою шкірою?

Як доглядати за чутливою шкірою? Подбайте про неї. Використовуйте хороші продукти і відомі бренди. Створіть регулярні повсякденні процедури і дотримуйтеся їх - з'ясуєте, що підходить для вашої шкіри, не порушуючи і не змінюючи її.

Рішення від Vichy