• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Чоловіки

Топ-4 поради про те, я
к змоделювати бороду і вуса, зберігаючи при цьому шкіру м'якою і зволоженою.

Разом із

Sarah Daniel-HamiziSarah Daniel-HamiziLa Barbière de Paris

Чоловіки мають велику перевагу, яка дозволяє набути абсолютно нового вигляду просто шляхом зміни бороди. Але важливо підтримувати шкіру під нею здоровою. Перукар паризького салону "La Barbière de Paris" дає кілька чудових порад для чоловіків щодо того, як стильно носити бороди та вуса та про ефективні засоби по догляду за бородою.

1. Перестаньте голитися задля нового радикального образу

Щетина на обличчі може підкреслити ваші кращі риси і приховати інші, небажані деталі, як вугрі, розширені пори або шрами. Коли справа доходить до відрощування бороди або вусів, є величезна кількість стилів, з яких можна зробити вибір. Перший крок - визначте форму обличчя, зробивши селфі або попросивши друзів чи членів сім'ї. Якщо у вас виникли сумніви – кількаденна щетина личить усім! Деякі поради перукаря, як підібрати бороду під форму обличчя.
• Якщо у вас кругле обличчя, підтримуйте бороду короткою і уникайте занадто великого об’єму. Вузька борідка є хорошим способом видовження вашого обличчя.
• Якщо у вас довге обличчя, коротка борода на підборідді разом з бакенбардами можете додати ширини вашому обличчю.
• Якщо у вас квадратне обличчя, зробіть дуже коротку борідку або вуса, щоб додати елегантності.

2. Відростіть бороду, щоб захистити своє обличчя від негоди

Густа борода може стати щитом від агресорів навколишнього середовища, таких як УФ-промені, які можуть викликати старіння шкіри. Щетина на обличчі також може захистити вашу шкіру від подразнення і висихання внаслідок холодних вітрів, забруднення або навіть гоління (ви можете дати бритві заслужений відпочинок). Деякі навіть вважають бороду хорошим способом захисту обличчя від пилу та пилку рослин.

3. Доглядайте за своєю шкірою і щетиною!

Шкіра під бородою може виснажитися, якщо ви не застосовуєте зволожуючий крем - вона може почати відшаровуватися, і це призведе до утворення лупи на бороді. Так як до шкіри під бородою важко дістатися, вам потрібно докласти реальних зусиль, щоб очистити і зволожити її належним чином. Правильний догляд за щетиною полягає в її розчісуванні кілька разів на день, щоб очистити, провітрити і розплутати. Спеціальні багатофункціональні засоби по догляду за шкірою і бородою будуть ідеальним рішенням.

4. Поради з категорії «Зроби сам» по догляду за щетиною - як отримати кращі результати за допомогою тримера або ножиць

Найлегше робити стрижку бороди та вусів за допомогою тримера.Триденна борода повинна підстригатися проти росту раз на тиждень, використовуючи тример для бороди з гребінцем 3-5 мм. Голіть лінію шиї і щік два рази на тиждень. Щоб уникнути порізів, зволожуйте шкіру на обличчі і щетину кожен день кремом або багатофункціональною сироваткою.

Відрощування бороди може зайняти кілька тижнів. Створюйте чітку форму, регулярно підрізаючи щетину навколо рота і шиї. Використовуйте тример, щоб не дозволити бороді стати кущуватою і кожен день наносіть зволожуючий крем на обличчя і бороду.

Якщо ваша борода занадто довга і починає виглядати недоглянутою, додайте їй чіткості шляхом обрізки навколо рота і шиї і прорідіть її спеціальною насадкою тримера. Зрізайте все неслухняне волосся, використовуючи гребінець і ножиці. Якщо ваша борода кучерява, випряміть її, коли вона мокра, використовуючи фен і маленьку щітку. Щоб зберегти її глянцевою, використовуйте зволожуючий крем багатофункціональної дії.

Якщо ідея з вусами залоскотала вашу уяву, дозвольте вусам відрости за кілька тижнів, після чого доглядайте за ними кожні два дні. Встаньте перед добре освітленим дзеркалом, розчешіть їх проти росту і вкоротіть більш довгі волоски за допомогою тримера. Завершіть процедуру навколо губ за допомогою ножиць.