• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

ТОП-5 омолоджуючих інгредієнтів:
чи виправдовують вони очікування?

Разом із

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

Антивікові активні інгредієнти, такі як ретинол, гіалуронова кислота і вітамін С, можуть бути секретом вічної молодості! Ці магічні інгредієнти можна знайти в цілому ряді засобів, від ліфтингу і кремів проти зморшок до заповнювачів зморшок і засобів, що підвищують пружність.За умови регулярного використання вони дозволяють досягти значного омолодження шкіри обличчя без операції. Але якщо бути чесними, всі ці активні інгредієнти можуть бути досить оманливими - тому ми попросили нашого експерта Паскаль Мора розставити їх у ТОП-5.

Що таке антивікові активні інгредієнти?

Це група молекул, які допомагають боротися зі старінням клітин, підвищуючи синтез клітин, який природно зменшується з часом. "В ідеалі, антивікові засоби* слід застосовувати два рази на день, вранці і ввечері, тому що ваша шкіра більш сприйнятлива протягом ночі", – рекомендує Паскаль Мора.

Дещо про кращі на сьогодні антивікові засоби від зморшок.

Гіалуронова кислота для заповнення зморшок на поверхні шкіри

Цей активний інгредієнт являє собою макромолекулу, що виробляється клітинами шкіри. В чому принцип омолодження обличчя гіалуроновою кислотою?  "Вона притягує і утримує воду в найглибших шарах шкіри, надаючи їй пружності та створюючи м'який ефект", – пояснює Паскаль Мора. Це особливо ефективно у боротьбі зі зморшками, нерівною шорсткою текстурою шкіри.

Ретинол для боротьби зі зморшками зсередини

Ретинол - це похідна вітаміну А, яка також природним чином присутня в шкірі. Він підвищує регенерацію клітин в епідермісі й запобігає занадто швидкому старінню нових клітин, коли вони піднімаються до поверхні шкіри. "Зміцнюючи "живий" шар епідермісу, ретинол глибоко заповнює зморшки", – пояснює Паскаль Мора і дає важливу пораду: "Ретинол може зробити вашу шкіру більш чутливою до сонця, тому переконайтеся, що ви використовуєте, принаймні якийсь захист від сонця (SPF 15 або вище)."

LR2412 для відновлення і розгладження епідермісу

Ця похідна жасмонової кислоти є результатом дослідження біотехнологій і зеленої фармацевтики. Вона працює таким же чином, як і ретинол, щоб заповнити глибокі зморшки, але також підвищує синтез гіалуронової кислоти. Своїми підтягуючими властивостями і дією проти зморшок LR2412 пропонує виграшну комбінацію.

Вітамін C для загальної антивікової дії

Вітамін С, який найбільш часто зустрічається в синтетичній формі, діє на всіх рівнях шкіри – це підтримує клітини шкіри, покращує взаємодію між епідермісом і дермою, а також стимулює вироблення клітинами білків, таких як колаген, здатних зменшувати зморшки. Використання косметичних продуктів, що містять вітамін С, допомагає боротися зі зморшками і збільшувати пружність шкіри - але чи дають той же ефект дієти**, багаті вітаміном С? "Шкіра – це завжди останній орган у вашому тілі, який отримує вигоду від поживних речовин у їжі, тому цього не зовсім достатньо", – попереджає Паскаль Мора. Вітамін С також має профілактичну, антиоксидантну дію.

Рамноза для пружності, ліфтингу і проти зморшок

Рамноза – це сахарид, що отримується з бруньок сріблястої берези. Вона викликає ряд реакцій на всіх рівнях шкіри, від внутрішньої дерми вгору через епідермально-дермальні зв’язки із зовнішнім шаром епідермісу. Вона зменшує зморшки і підвищує пружність шкіри. То ми можемо припустити, що її дія така ж, як і вітаміну С? "Не зовсім, – говорить Паскаль Мора. – Хоча вони обидва діють на глибокі шари шкіри, рамноза має більш широку дію і працює більше на молекулярному рівні".

Маємо надію, що ця інформація допоможе Вам продуктивніше використовувати антивікову косметику як засіб від зморшок.