• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Сила термальної води високої мінералізації для зміцнення шкіри була зароджена у серці французьких вулканів.

Термальна вода Vichy високої мінералізації

Сила термальної води Vichy високої мінералізації для зміцнення шкіри

Термальна вода Vichy народжена у самому серці регіону вулканів Овернь у Франції, що є заповідником. Впродовж тисячолітньої подорожі вглиб на 4 000 метрів термальна вода Vichy збагачується 15 мінералами для зміцнення та краси шкіри...

Термальна вода Vichy високої мінералізації - ключовий активний інгредієнт у засобах по догляду за шкірою від Vichy. Відкрийте джерело її сили.

Дізнатись про історію Термальної води

Історія створення

Піонер дермокосметики

Доктор Аллер відкрив унікальні властивості термальної води Vichy високої мінералізації на початку 20-го століття, коли став директором термального центру Vichy. Він був першим, хто застосував лікувальні властивості цієї рідкісної води в косметиці, створивши цим бренд Vichy.

Він також був новатором: завдяки його медичній освіті, Аллер створив нові ритуали догляду за шкірою залежно від її типу, він випустив першу сироватку для продажу в аптеках і розробив посібник порад по догляду за шкірою для жінок.

Інститут косметики Vichy

Інститут косметики Vichy
Джерело сили для вашої шкіри

Ритуал відновлення вашої шкіри

В Інституті Лабораторій Vichy, всього в декількох кроках від термального джерела, в термальному курорті Vichy у Франції, термальна вода високої мінералізації дійсно знайшла своє призначення через протоколи по догляду за шкірою, розроблені й підтверджені експертами для перетворення, відновлення балансу та зміцнення вашої шкіри.

Кожен ритуал базується на персональній діагностиці вашої шкіри, враховує спосіб життя та стан вашої шкіри і перетворює її крок за кроком. Видимий результат вже після першого застосування.

Ваш персональний догляд: ритуал перетворення шкіри

Професійний дерматолог Vichy підбере для вас персональну програму догляду на основі спеціальної води Vichy. Програма буде охоплювати усі щоденні процедури доглядза красою та здоров’ям: від масажу до рекомендацій щодо правильного харчування.

Ми будемо у всьому допомагати вам, навчати і давати корисні поради. Ця програма покликана підтримати вас у момент повного оновлення свого життя, дозволити повністю насолодитися ним і запам’ятати це відчуття назавжди – навіть після вашого перебування у нас.

Дізнатись про Термальний центр Vichy

Діагностика вашої шкіри

Ваш рецепт краси

Створіть та уявіть бажаний портрет вашої шкіри на основі того, яких її недоліків ви хотіли б позбутися і того, як ваше буденне життя реально впливає на її зовнішній вигляд.

Оберіть для себе ідеальний щоденний догляд за шкірою, дізнайтесь поради щодо правильного харчування і ще багато корисного.

Дізнатись більше