• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба з недоліками

Прищі та недоліки:
догляд за шкірою

Разом із

Philippe DeshayesФіліп ДешаєДерматолог

У той час, як спектр кольорів шкіри майже постійно змінюється, фактори, що викликають недоліки, – незмінні незалежно від кольору Вашої шкіри. Проте наслідки від прищів та недоліки шкіри обличчя можуть відрізнятися залежно від інтенсивності пігментації. Змістовне інтерв`ю щодо догляду за шкірою обличчя дає дерматолог Філіп Дешає.

Фізіологічні особливості

Від чого залежить колір шкіри? "Це пов`язане із виробництвом меланіну меланоцитами. Чим вище концентрація меланіну, тим темніша шкіра. Однак, фізіологічні властивості світлої та смаглявої шкіри однакові".

Фактори, що викликають появу прищів

Іноді кажуть, що смаглява шкіра більш схильна до появи прищів. А що Ви думаєте, д-р Дешає? "Із цим питанням приходять до дерматолога як люди зі світлою шкірою, так і зі смаглявою. Причина появи прищів на обличчі найчастіше гормональна. Інший фактор - екологічний. Але механізм завжди однаковий: порушення виділення кератинів у сальних залозах. Шкірне сало накопичується і утворюються угрі, комедони, мікроцисти".
Які видимі ознаки цих процесів? "З`являється жирний блиск, розширені пори, нерівна   поверхня шкіри обличчя. На світлій шкірі стають більш помітні почервоніння. На смаглявій шкірі навіть маленькі прищики можуть викликати появу стійких пігментних плям. Це називається пост-запальною пігментацією з надвиробництвом меланіну. Однак, не всі смагляві мають жирну шкіру. В усіх випадках дуже важливо підтримувати шкіру зволоженою, щоб уникнути білих плям від лущення та відчуття дискомфорту".

Обирайте засоби по догляду за шкірою з розумом

Які засоби рекомендуєте саме Ви? "Головне правило – обирати засоби, що підходять для чутливої шкіри, та некомедогенні. Це дуже важливо незалежно від кольору Вашої шкіри. Якщо Ваша шкіра схильна до прищів, використовуйте гель для глибокого очищення до того, як прищі вже з`явилися: чим раніше Ви почнете, тим менша вірогідність появи плям після того, як прищ зникне. Для цього застосовуйте зволожуючий засіб для попередження та боротьби з прищами". Застосовуйте делікатний скраб один раз на тиждень, якщо не маєте великих запалених елементів. І будьте обережні під сонцем! Навіть якщо у Вас смаглява шкіра, захищайте її від сонячних променів, бо як тільки Ви повернетеся з відпустки, прищі повернуться знову.
Що робити, коли прищі є вже зараз? "Перш за все, не торкайтеся їх, не намагайтеся видавити. Використовуйте засіб, який ізолює прищ від попадання бактерій, та застосовуйте сонцезахисний засіб. Необхідно всього декілька годин, щоб захистити Вашу шкіру від вторинних інфекцій і стійких рубців на період до 18 місяців".

Рішення від Vichy