• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Догляд за шкірою

Поради щодо поліпшення стану вашої шкіри

Разом із

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

Забруднення навколишнього середовища, стрес, незбалансоване харчування, куріння - усі ці фактори впливають на явище, відоме як "поведінкове старіння". Як же поліпшити стан шкіри обличчя? Є засоби (сироватки), які здатні вирішити цю проблему, але ви можете зробити ще більше. Тестуйте і розширюйте свої знання, щоб визначити характерні ефекти цих факторів, перш ніж вживати певних заходів чи харчові добавки, щоб запобігти або компенсувати ці фактори.

1. ЧИ ПОТРАПЛЯЮТЬ ЗАБРУДНЕННЯ ПІД ВАШУ ШКІРУ?

Забруднення може зробити вашу шкіру тьмяною і посилити її недоліки.
Що робити: Очищайте жирну і комбіновану шкіру водою; очищайте чутливу, зневоднену шкіру міцелярною водою. Оберіть процедури з активними інгредієнтами або текстури, які утворюють захисну плівку, щоб запобігти приєднання забруднень до вашої шкіри.
Правильне харчування для здорової чистої шкіри. У меню: зелений чай, олія виноградних кісточок, капуста, червоний перець, полуниця, ківі, зародки пшениці, волоські горіхи, фундук і т.д.

2. ЧИ ПІДДАЄТЬСЯ ВАША ШКІРА ВПЛИВУ КОНДИЦІОНОВАНОГО ПОВІТРЯ АБО ОПАЛЕННЯ? ОЧІКУЙТЕ ЗНЕВОДНЕННЯ

Кондиціонер і опалення висушують шкіру.
Що робити: Під час вашого звичайного догляду за шкірою не умивайтеся занадто інтенсивно водою і використовуйте більш насичену версію вашого улюбленого засобу.
Корисні продукти, що поліпшують шкіру обличчя: соковиті фрукти і овочі, такі як кавун, огірки й дині, і пийте 1,5 літра води в день. Також, важливою є їжа, багата жирними кислотами, така як рапсова олія і олія волоського горіха, соя, риба і горіхи (фундук, волоські горіхи і т.д.), щоб забезпечити оптимальний захист і зволоження.

3. ЗАХИЩАЙТЕ ШКІРУ ВІД СОНЦЯ

Вплив сонця викликає пігментні плями і зморшки.
Що робити: Захищайте шкіру за допомогою сонцезахисного лосьйону мінімум з SPF 30 і виберіть дуже поживний засіб, щоб заповнити всі дрібні зморшки, викликані зневодненням.
У меню: Їжа, багата на поліфеноли, така як зелений чай, виноградні кісточки, а також червоні фрукти, як гранат, лохина або малина.

4. ВИ ПАЛИТЕ ЩОДНЯ? ВАША ШКІРА, ЙМОВІРНО, СІРА І ТЬМЯНА...

Куріння призводить до тьмяного кольору обличчя і зневоднення.
Що робити: Наносіть скраб і маску один або два рази на тиждень. Замініть свій засіб по догляду на BB крем для миттєвого сяйва.
У меню: Пийте 1.5 л води в день, включіть у свій щоденний раціон зелений чай і олію виноградних кісточок для боротьби з окисленням, яке викликає тютюн.

5. ПЕРЕСТАНЬТЕ ПЕРЕКУШУВАТИ НЕЗДОРОВОЮ ЇЖЕЮ!

Це викликає блиск і недоліки.
Що робити: Наносіть скраб і очищувальну маску один або два рази на тиждень. Доповніть свій догляд матуючими засобами, приділяючи особливу увагу Т-зоні.
У меню: Скоротіть жирні або солодкі закуски, які порушують баланс вашої шкіри. Компенсуйте їх фруктами і овочами, багатими вітамінами, волокнами і мінералами для бездоганного кольору обличчя.

6. ВАШЕ ОБЛИЧЧЯ НАБУВАЄ ОЗНАК УТОМИ: ЧАС ДЛЯ ШВИДКОГО ВІДНОВЛЕННЯ!

Втома викликає темні кола, мішки під очима і тьмяний колір обличчя.
Що робити: дренажні процедури для контурів очей.
У меню: Їжа, багата на вітамін С (капуста, червоний перець, полуниця, ківі і т.д.) і бета-каротином (манго, абрикос, морква і т.д.).

7. ПОЗБУДЬТЕСЯ СТРЕСУ!

Стрес викликає зневоднення та псує риси обличчя.
Що робити: Легко сказати, що ви повинні піклуватися про себе ... Зверніть увагу на компенсаційні стратегії, які сприятимуть вашому хорошому самопочуттю, такі як спорт: активність виводить токсини і стимулює регенерацію шкіри.
У меню: Їжа з високим вмістом води (фрукти й овочі, молочні продукти) і продукти від стресу, які містять магній (зелені овочі, цільнозернові крупи, мигдаль, шоколад) або калій, який присутній у фруктах (банан), овочах і деяких крохмалистих продуктах харчування (картопля).