• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Тональні засоби

Поради з макіяжу для природного, здорового сяйва - навіть узимку!

Разом із

FredYona TGArtiste
maquillage

Ваша шкіра "бліда" у порівнянні з бездоганним, сяючим кольором обличчя, який ви бачите у топ-моделей і знаменитостей? Не хвилюйтеся! Професійний візажист Іоана TG погодилася поділитися своїми порадами щодо зимового макіяжу, щоб допомогти вам досягти природного рожевого сяйва навіть у холодну погоду!

Для бездоганної, сяючої шкіри

Зимова погода може завдати шкоди вашій шкірі, роблячи її мутною і тьмяною. Перший крок у догляді за шкірою обличчя взимку – це підготовка бази для макіяжу. Після очищення обличчя дайте денному крему кілька секунд, щоб дійсно ввібратися, потім видавіть трохи рідкої основи. Як ви повинні її використовувати? Нанесіть основу, починаючи з носа, а потім застосуйте в такому порядку: нанесіть на ваші щоки, підборіддя і лоб. Завершіть цей крок, додаючи консилер на всі темні ділянки під очима. Це основа для бездоганного, природного кольору шкіри обличчя взимку, як радить Іоана TG*. Тепер найцікавіше - ви можете експериментувати з різними тонами і відтінками, які працюють з вашим кольором шкіри, щоб отримати сяючий, здоровий блиск, про який ви завжди мріяли.

Максимум сяйва без блиску

Що ви шукаєте в роликовому освітлювачеві? "Не вибирайте щось занадто золоте або занадто мерехтливе. Пошукайте щось прозоре з перловим ефектом", – радить Іоана TG. Використовуйте його тільки на ті частини вашого обличчя, які будуть відбивати світло, тобто під лінією брів, уздовж ваших вилиць, у внутрішніх і зовнішніх куточках очей і як тіні для повік.
Чи є ще інші поради? "Використовуйте рол-аплікатор, щоб підкреслити форму серця трохи вище верхньої губи і трохи нижче, прямо на Вашу помаду або бальзам для губ, для об’ємного ефекту. Завершіть процедуру точкою на кінчику підборіддя і на лобі. Втирайте засіб легкими постукуваннями по вашій шкірі, щоб домогтися перламутрового ефекту, який буде відбивати світло".

Дотик сонця посеред зими!

А як щодо бронзової пудри? "Виберіть ультрадрібнозернистий бронзатор з рожевим тоном, який можна наносити пензлем для макіяжу. Почніть зі скроні і рухайте пензель до вашого чола, потім назад вниз, нижче вашої вилиці (для об'ємного ефекту) і закінчіть трохи нижче підборіддя", – говорить Іоана TG. Але як зробити вигляд природним?
"Використовуйте достатню кількість продукту, але не більше, ніж це необхідно - і переконайтеся, що ви не повертаєтеся до однієї і тієї ж області двічі. Завершіть використанням хорошої туші, а в центрі вашої повіки додайте "краплю", як я це називаю, - дотик пудрою, який можна швидко розтушувати, щоб дійсно зробити ваші очі сяючими", – радить Іоана TG.
Майже готово, лише один останній крок. "Для природного вигляду не використовуйте контурний олівець для губ, а обирайте природні коричнево-рожеві кольори помади з напівматовою текстурою, яка не буде висихати. Застосуйте помаду один раз, вирівняйте краї і використайте свій палець, щоб дотиком до продукту зняти надлишки і пом'якшити колір". І це все. Отримання задоволення від вашого нового здорового сяйва - гарантоване!