• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Тональні засоби

Порада з макіяжу:
все, що вам потрібно знати для бездоганного, природного кольору шкіри

Разом із

FredYona TGArtiste
maquillage

Чи підходить основа для всіх типів шкіри?

"Так, до тих пір, поки ви піклуєтеся про її вибір - різним типам шкіри потрібні різні текстури, – пояснює Іоана. – Для нормальної та комбінованої шкіри, потрібна світла, рідка текстура, яка дасть вам легкий блиск. Сухій шкірі більше підходить кремова основа, яка додасть вашому обличчю почуття комфорту". А як щодо жирної шкіри? "Жирна шкіра набагато краще реагує на суху пудру - носіть її в сумці для регулярного нанесення протягом дня, щоб підтримувати матовість Вашої шкіри, особливо коли рівень шкірного жиру досягає свого піку в обідній час!"

Обирайте колір розсудливо

Як домогтися ідеального кольору обличчя? Уникайте золотих тонів - колір сонячної засмаги не дуже підходить у розпал зими! Найважливіше - правильне поєднання кольорів та відтінків шкіри в макіяжі. У цю пору року Іоана рекомендує основу, яка близька до природного кольору вашої шкіри або навіть світліша. "Щоб перевірити це, я наношу трохи між моїми бровами, потім вниз по переніссю і по всьому чолу. Якщо вона виглядає яскраво і добре поєднується з кольором шкіри навколо вашого носа і під очима  (де тон вашої шкіри світліший), ви на правильному шляху".

Практичний підхід...

Деякі поради з нанесення правильного макіяжу від Іоани:
"Пензлі можуть бути незручними і залишати сліди - я віддаю перевагу нанесенню  основи за допомогою пальця, як і денного крему", – говорить Іоана. Її метод: "Почнемо з середини вашого обличчя, де, швидше за все, є дефекти, які необхідно приховати. Я застосовую основу на ніс і під очима і ніжно масажую її в шкіру, як звичайний крем. Потім за допомогою руки я наношу її на свої вилиці, підборіддя, лоб і куточки губ, а закінчую на шиї, якраз під підборіддям. Будьте обережні, щоб не зайти надто низько – оскільки шия, як правило, блідіша, ніж обличчя, деякі жінки мають тенденцію переборщити, застосовуючи занадто велику кількість основи, яка псує природний вигляд". А якщо досі видно якісь недоліки, "я приховую їх точковим нанесенням основи там, де це необхідно, використовуючи кінчик свого пальця. Кінцевим результатом є рівномірне м'яке матове пудроподібне покриття".

Зробіть тіні світлішими

Застосуйте трохи роликового консилера. Ковзаючи, він легко наноситься одним рухом на область шкіри під очима. "Не забувайте про зовнішні куточки під очима і повіками, щоб надати виразності вашому обличчю, так само як і про сторони вашого носа і мімічні лінії біля рота, щоб надати вашому обличчю більш молодого вигляду. Акуратно, натискаючи пальцями, створіть невидиме сяюче покриття", – говорить Іоана.

Ось, ви вже все знаєте. Ваш ідеальний колір обличчя – це так просто! Ідеальна основа для здорового яскравого макіяжу є обов'язковим елементом цієї зими.