• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Тональні засоби

Покрокові поради
для ідеального кольору обличчя

Разом із

Allison DepriesteЕллісон ДепрієстрПрофесійний візажист

Дізнайтеся секрети ремесла професійного візажиста, які використовуються для створення гламурних образів зірок. Вона показує, як визначити ваші потреби краси та як поліпшити колір обличчя, обираючи кращі текстури та відтінки основи під макіяж.

Який ваш улюблений етап у повсякденному макіяжі?

Отримання правильного кольору обличчя вимагає тонкого підходу і якісної продукції. Це все про пошук правильних засобів для поліпшення кольору шкіри обличчя. Оскільки я працюю в багатьох шоу-програмах та відео, це дійсно важливо для досягнення сяючого, природного результату - камеру не обдуриш, а якщо основа дуже товста або погано нанесена – це видно одразу, і ви не можете зробити нічого, щоб налаштувати зображення.

Крок 1: Який найкращий спосіб знайти свою ідеальну основу - через навчальні посібники, зразки ...?

Якщо ви все ще шукаєте свою основу під макіяж для ідеального обличчя  - це означає, що або ви не знайшли потрібний продукт, або ви його неправильно використовуєте. Тому я хотіла б запропонувати вам почати з перегляду деяких онлайн-уроків і спробувати різні методи нанесення основи. Якщо ви все ще не отримали необхідний результат після цього, ви, ймовірно, використовуєте неправильний продукт.
Якщо це так, то ви повинні піти в магазин без макіяжу і спробувати кілька різних основ на різні області свого обличчя. Це те, що ми дуже рідко робимо, але це дійсно найкращий спосіб, щоб дізнатися, що працює краще. Найголовніше – прислухатися до шкіри, а не просто купити таку ж основу, як усі. Спробуйте знайти продукт, який призначений для вас. Основа – дійсно індивідуальна річ. Це залежить від типу вашої шкіри, якості та стану, а також того, наскільки чутлива ваша шкіра. Не бійтеся попросити зразки!

Крок 2: Якими аксесуарами для макіяжу ви користуєтеся - ви віддаєте перевагу щіткам, губкам або чомусь іншому?

Я використовую весь спектр речей! Як і всі візажисти, я починаю з традиційних аксесуарів - щітки, щипці для завивки вій, абсорбуючий папір і т.д. Єдине, що я роблю по-іншому, - я віддаю перевагу використанню пуховки для пудри. На відміну від пензлів, пуховки тримають пудру на місці, тому що їм потрібно, щоб ви злегка натиснули (що покращує утримання), а також ви не зіпсуєте свій макіяж тертям. Потім необхідно щіткою видалити надлишки пудри. Я також часто використовую ватні палички, сухі або змочені в засобі для зняття макіяжу – це відмінний маленький інструмент, щоб позбутися від будь-яких плям або основи, яка накопичилася в мімічних лініях. Ви можете чітко видалити саме те, що вам потрібно.

Крок 3: Які ваші особисті поради для досягнення гарного кольору обличчя?

Пийте багато води! Це дійсно зволожує шкіру зсередини. Коли справа доходить до макіяжу, не наносіть занадто багато основи - будьте акуратні і не дозволяйте собі спокуситися підправити макіяж кілька разів на день! Не прагніть до "досконалості" - це може завадити вашій шкірі виглядати природно. Кілька чітких ліній тут або там можуть додати певний шарм! Я завжди хочу, щоб люди думали, що "дівчина має красиву шкіру", а не що "у дівчини відмінний макіяж". Сам по собі макіяж не повинен бути в центрі уваги. Я намагаюся робити його тонким і уникати нанесення товстих шарів. Результат повинен бути природним, гладким і свіжим - просто красивий, здоровий вигляд шкіри. Коли я досягаю потрібної мені якості і текстури шкіри, у мене є чисте полотно, і я можу почати роботу з кольорами.

Яка ваша улюблена частина роботи в якості візажиста?

Моя робота полягає в серії швидкоплинних, але дуже приємних моментів. Вона починається, коли я дізнаюся, що я збираюся робити. Я миттєво подумки уявляю образ, який я хочу створити. Після цього настають усі ті моменти "до і після", коли я поступово створюю образ, і, звичайно, фінал, коли людина бачить результат моєї роботи в дзеркалі і може висловити всі свої емоції!

Рішення від Vichy