• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Поведінкове старіння в деталях

Разом із

Patricia PineauПатрісія ПіноДиректор з комунікацій, L'Oréal Recherche

Наше повсякденне життя настільки завантажене, що жінки, як правило, піддають свою шкіру різним випробуванням, таким як недосипання, незбалансоване харчування або стрес. Все це стає причинами передчасного старіння шкіри обличчя. Що ж ми можемо зробити, аби запобігти негативному впливу, не ускладнюючи своє життя? Детальний огляд ми проводимо з нашим експертом, Патрісією Піно.

Звертаємо увагу на поведінкове старіння

Коли постає питання щодо старіння шкіри, ми вже знаємо про вікові фактори, такі як хронобіологічне і гормональне старіння. Чи існують інші фактори, що впливають на такий  процес, як передчасне старіння організму? Патрісія Піно стверджує: "Неодноразові дослідження жінок  і передові антивікові дослідження допомогли подивитися на це питання під новим кутом і розробити новий підхід до процесу старіння. Після опитування 9 600 жінок з 6 країн світу ми виявили, що найбільш шкідливі фактори для їх шкіри пов'язані із способом життя. 77% жінок вказали недосипання як основний чинник, 71% - стрес, погане харчування і брак фізичної активності".

Справжні ознаки

Які ж видимі прояви поведінкового старіння? Наш експерт визначає ознаки передчасного старіння шкіри відповідно до кожної виявленої проблеми: "Шкіра, яка перебуває у забрудненому міському середовищі, як правило, має сірий і тьмяний колір. Причиною цього є недостатнє споживання води, кондиційоване повітря, забруднення атмосфери, а також вплив промисловості, велика кількість транспорту та опалення. Надлишок природних або штучних ультрафіолетових променів протягом року залишає на шкірі більш помітні прояви. Це часто призводить до появи пігментних плям. Шкіра, перевтомлена через недосипання або стрес, має характерний жовтий колір. Набряклість обличчя і мішки під очима також свідчать про неспокійний ритм життя. І, нарешті, незбалансований вигляд шкіри, якій бракує живлення, з її жирними і сухими зонами та розширеними порами, є наслідком незбалансованого харчування – прийом їжі на ходу або переїдання, надмірне споживанням алкоголю. Ми спостерігаємо таке ж явище з косметичними процедурами, які є надмірно агресивними чи не відповідають потребам шкіри".

Компенсування наших огріхів

Є й хороша новина! Ви вже можете вжити заходів, навіть якщо Ви знаходитесь у занадто екстремальних умовах повсякденного життя. "Виявивши ці негативні фактори, ми отримали інноваційний засіб з ексклюзивним комплексом активних компонентів, що зменшує або усуває вплив ознак поведінкового старіння", – говорить Патрісія Піно.
Якщо Ви все ж таки іноді порушуєте нормальний розпорядок дня, скористайтеся нашими порадами, щоб позбутися негативних проявів.
Пропустити сніданок, щоб довше поспати?
Візьміть жменю лісових горіхів та мигдалю (щоб вистачило до обіду) та з’їдайте по горішку кожен раз, коли відчуваєте голод. Це вбереже Вас від споживання жирної або солодкої їжі.
Немає часу на видалення макіяжу?
Прямуйте в ліжко і витратьте трохи більше часу на очищення обличчя вранці. Використовуйте сироватку, щоб надати природнього сяяння Вашому обличчю.
Не уявляєте життя без сонячних променів?
Нанесіть пудру (з УФ-захистом), і ви готові йти! Це так просто - мати її у вашій сумочці.
Отримали важливу роботу, що закінчується пізно вночі?
Глибоко вдихніть, потягніться, розслабтесь і пройдіться, щоб розвіяти втому. А коли закінчите з роботою, побалуйте себе вітамінним коктейлем з ківі, полуниці і банана.