• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба з недоліками

Не чіпайте прищі!

Разом із

Philippe DeshayesФіліп ДешаєДерматолог

Оділь МоеТренер

Коли на Вашому обличчі з`являється прищ, завжди виникає бажання доторкнутися до нього, спробувати його позбутися. Звісно, Вам знайоме відчуття, коли Ви ніяк не можете вплинути на ситуацію. Але ця погана звичка може збільшити ризик розвитку вторинної інфекції, що призводить до появи плям або шрамів. Отже, як втриматись від бажання видавити прищ? Прості поради дерматолога-фахівця підбадьорять Вас і підкажуть, що робити з прищами на обличчі.

Від чого з'являються прищі?

Прищі з`являються без попередження. Яка ж наука за всім цим стоїть? Дерматолог Філіп Дешає пояснює: "Роль сальних залоз у шкірі - виробляти шкірне сало. Іноді воно нікуди не зникає, а накопичується на поверхні Вашої шкіри й закупорює пори. Так починають формуватися прищі".
Коли бактерії потрапляють у звичайний прищ, він стає великим, червоним та болючим запаленим місцем. Чому? Тому що деякі бактерії у навколишньому середовищі і у флорі нашої шкіри харчуються шкірним салом. Вони розмножуються та поширюються в цьому сприятливому середовищі і призводять до появи запалень.

Руки геть!

Наші руки нестримно тягнуться до цих надокучливих прищів близько 65 разів на день.Чому ж не можна видавлювати прищі? За словами мікробіологів, предмети побуту, такі як наші телефони, руль автомобіля, клавіатура комп`ютера просто кишать тисячами бактерій. Вірте чи ні, на кожному квадратному сантиметрі Вашого мобільного телефону близько 25 000 бактерій!
Навіть якщо Ви регулярно миєте руки, на них все одно є бактерії. Отже, основна порада від Філіпа Дешає: "Не піддавайтеся спокусі торкнутися прища. Ви ризикуєте занести вторинну інфекцію, провокуючи такі ушкодження шкіри, яких важко позбутися за короткий час".

Не дозволяйте прищам руйнувати Ваші плани!

"Коли з`являється прищ, ми відчуваємо себе безпомічними, – пояснює тренер Оділь Мое. – Ми інстинктивно бажаємо вплинути на хід подій незалежно від наслідків." І хоч добре відомо, що видавлювання прищів не зарадить ситуації, - бажання може бути занадто сильним! Отже, як можна цьому протистояти? Ось 5 основних порад від Оділь:

  • Перестаньте дивитися в дзеркало! У косметичному дзеркалі все виглядає набагато гірше, ніж є насправді, і Ви просто не можете не піддатись спокусі та не видавити прищ...
  • Пам`ятайте, що прищ – це не кінець світу! Перед побаченням або важливою зустріччю заспокойте себе і скажіть: "Так, у мене прищ, але ж він не назавжди, він зникне!"
  • Перерахуйте свої особисті якості (або попросіть друзів). Невеликий прищ - це ніщо у порівнянні із Вашою усмішкою або блиском у Ваших очах...
  • Вживайте певних заходів. Зробіть щось корисне для Вашої шкіри. Очистіть її, захистіть та нанесіть коригуючий тонуючий засіб.
  • Не будьте перфекціоністом! Озирніться навколо, кожна людина має недоліки на своїй шкірі. Але Ви можете вважати себе щасливчиком, тому що тепер володієте корисними порадами, щоб впоратися зі своєю проблемою.
Отже, тепер усі карти Вам у руки - Ви озброєні інформацією! Залишайтеся спокійними і не чіпайте свої прищі!

Рішення від Vichy