• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Чоловіки

М'яка, гладко виголена шкіра
у два простих кроки

Разом із

Sarah Daniel-HamiziSarah Daniel-HamiziLa Barbière de Paris

Отже, ви голитеся кожен день протягом багатьох років - безумовно, вам вже немає чому вчитися? Подумайте ще раз - і погляньте на ці корисні поради про те, як правильно голитися без подразнення станком для гоління та як зберегти шкіру у відмінному стані. Крок убік, хлопці! За справу береться перукар паризького салону "La Barbière de Paris".

Крок перший: обирайте інструменти і засоби з розумом

Мокрі бритви для чистого гоління
Сучасним інструментом для гоління: бритвеними станками, електробритвами  набагато простіше користуватися, ніж  громіздкими моделями минулого, і для вибору є величезний асортимент. Бритви з кількома лезами роблять менше кроків, необхідних для одного і того ж результату, і це може зменшити подразнення. Живильна смужка або  головка дають великі можливості для додаткового комфорту.
Електробритва для схильної до пошкоджень шкіри і неоднорідної бороди
Якщо у вас на шкірі є дефекти, плями, шкіра дуже чутлива або якщо ваша борода неоднорідна (що часто буває у чоловіків молодше 20 років), зробіть вибір на користь електробритви з двома або трьома головками. Вони призначені для сухого гоління (вапняний наліт у воді може зробити шкіру сухою) і запобігають подразненню пошкодженої шкіри лезами.
Косметичні продукти по догляду зволожують і відновлюють шкіру, а також полегшують гоління
Розроблено безліч засобів для гоління та після гоління для чоловіків. Так, щоб заспокоїти шкіру, використовують природний квасцовий камінь або олію для гоління в поєднанні з милом, гелем або піною для пом'якшення шкіри, щоб ваша бритва ковзала гладко. Не забувайте використовувати багатофункціональний зволожуючий крем після гоління, щоб заспокоїти і підживити шкіру, як тільки ви закінчили голитися. Він буде підтримувати ваш чудовий вигляд впродовж усього дня і зробить наступне гоління легшим.

Крок другий: запам'ятайте правильну процедуру гоління

1) Підготуйте шкіру до гоління
Найголовніше – не поспішати. Якщо ви використовуєте електричну бритву, волосся має бути жорсткішим, тому ви повинні голитися перед прийняттям душу і використовувати квасцовий камінь, щоб випрямити щетину. Якщо ви використовуєте ручну бритву, краще голитися після душу, коли шкіра м'яка і ніжна - але спробуйте поголитися перед сніданком, так як процес жування покращує кровообіг і стимулюватиме кровотечу при порізах. Пальцями визначте, в якому напрямку волосся росте на кожній із областей (щоки, підборіддя і шия). Почніть з олії для гоління або безпосередньо застосуйте для гоління мило, піну або гель для чутливої шкіри. Чому б не спробувати включити кран з гарячою водою над раковиною, поки ви готуєтеся до гоління? Пар буде розширювати пори і допоможе вашій шкірі поглинати зволожуючі інгредієнти.
2) Голіться без подразнення шкіри
Який найкращий спосіб гоління з використанням мокрої бритви? Голіться спочатку в напрямку росту волосся, а потім - проти. Натягуйте шкіру пальцями для ще більш чистого гоління і ідеально гладкої шкіри. Якщо ви використовуєте електричну бритву, робіть впевнені, невеликі кругові або прямі рухи, не натискаючи занадто сильно.Така методика дозволить уникнути подразнення на обличчі після гоління.
3) Зволоження!
Квасцовий камінь є відмінним продуктом, щоб заспокоїти шкіру.  Незалежно від того яку бритву ви використовуєте, ви завжди повинні закінчити процедуру гоління, застосовуючи заспокійливий зволожуючий крем, щоб підживити вашу шкіру і захистити її від будь-яких інших агресорів протягом дня, таких як забруднення або втома. Чому б не спробувати використовувати скраб один або два рази на тиждень, щоб дійсно поліпшити колір вашого обличчя?