• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Масаж
секретна зброя проти целюліту!

Разом із

Gil AmsallemGil AmsallemKinésithérapeute Vichy

Целюліт вражає жінок всіх форм і розмірів. Добре боротися з апельсиновою кіркою за допомогою масажу. Антицелюлітний масаж як боротьба з целюлітом піклується про ваше тіло розслаблюючим способом!
Позбутись целюліту в домашніх умовах раз і назавжди можна дотримуючись цих порад від фізіотерапевта Джил Амсаллем, автора книги про самомасаж.

Виберіть правильну стратегію

Перше, що потрібно - це визначити, з яким типом целюліту ви маєте справу: жировий целюліт викликаний накопиченням жиру, в той час як волокнистий целюліт викликаний посиленням колагенових волокон, а водний целюліт – затримкою води у зв'язку з недостатньою кров'яною та лімфатичною циркуляцією. Є широкий вибір ефективних методів масажу і вправ для схуднення без дієт, доступних для боротьби з усіма видами целюліту. Вони покращують стан вашої шкіри, зменшуючи жирові клітини, видаляючи затриману рідину і, як правило, тонізуючи шкіру і м'язову тканину.
Попрацюйте над цим целюлітом - усього 10 хвилин самомасажу два рази на день, 5 днів на тиждень, разом із застосуванням продуктів для схуднення – і результати говоритимуть самі за себе.

Повний інструментарій методів

Давайте почнемо з найпростішого: розмістіть обидві руки біля ваших ніг і обережно потягніть їх вгору по ногах до ваших стегон. Повторіть цей рух 20 разів спереду, ззаду і з боків кожної ноги, щоб буквально перебудувати свою фігуру! Тепер, коли ви поліпшили циркуляцію, позбудьтеся від цих зайвих клітин простими натисканнями на западини вашого тіла, такі як ваші підошви, вигин колін, ключиці, під пахвами, горло і т.д. Вам дійсно потрібно рухатися вгору по всій довжині вашого тіла, якщо ви хочете очистити ваші лімфатичні вузли. Натискайте м'яко з регулярними повторюваними рухами від 3 до 5 разів для кожної області. Далі виконайте вправу, аналогічну до першої - протягніть пальці зверху над вашою шкірою, наче граблі, завжди рухайтеся знизу вгору, витягнувши усі 5 пальців. Виконуйте цю вправу по всьому вашому тілу, щоб стимулювати мікроциркуляцію. Щоб закінчити, спробуйте техніку "замісу", щоб поліпшити якість вашої шкіри і зберегти її здоровою. Затисніть складку шкіри між великим і вказівним пальцями кожної руки і штовхайте її вперед, вздовж і вбік, допомагаючи собі й іншими пальцями. Цей метод особливо добре працює на "вушках" і внутрішній поверхні стегон, навколо талії і живота. Це помітно тонізує шкіру, і, більше того, генерує ендорфіни, створюючи заспокійливий ефект, який знімає стрес і біль.

Деякі заключні поради по боротьбі з целюлітом

На вихідних влаштуйте для себе заняття міні-аквафітнесом у морі або басейні, роблячи ногами кругові рухи, і побродіть по мілководдю або босоніж на пляжі, щоб стимулювати кровообіг. Багато дихайте свіжим повітрям і виділіть час для харчування і спокійного сну. І спробуйте масаж з кубиками льоду - завершіть самостійно сеанс масажу з кубиком льоду в кожній руці. Холод буде стимулювати кровообіг і працювати в якості знеболюючого і протизапального засобу. Оптимізуйте дію продукту для схуднення з цими простими, ефективними техніками масажу!