• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Косметика: Активні інгредієнти, про які ти мрієш, коли попереду безсонна ніч

Разом із

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

У дитинстві ти хотіла стати стюардесою, але тепер частіше мрієш про м'яку перину, ніж про пухнасті хмари. Спробуй косметичні новинки високого польоту і щоранку милуйся в дзеркалі на свою посвіжілу шкіру.

Вчені підтверджують: головне - вгадати час!

Інтенсивна регенерація шкіри відбувається вночі, коли запускаються всі відновлювальні механізми: зміцнюється захисний бар'єр шкіри, прискорюється поділ клітин, мікроциркуляція і відлущування. Це означає, що коли ти засинаєш, за роботу береться твоя шкіра: вона оновлюється і готується зустріти новий день.

Годинник б'є опівночі, а ти ще не в ліжку? Використовуй силу просунутих активних інгредієнтів!

Мало спиш? Якщо відновлювальні механізми твоєї шкіри порушаться, наслідки стануть помітні відразу: тьмяна шкіра, змарніле обличчя, втомлений погляд. Що ж робити? Спробуй нову комбінацію активних інгредієнтів, яка дає ефект повноцінного нічного сну:

  • LHА, або ліпогідроксикислота, - патентований активний інгредієнт, який живить і відновлює шкіру, щоб вранці вона була свіжою та сяючою.
  • Гліцірретова кислота з кореня солодки використовується в китайській і західній медицині завдяки своїм заспокійливим властивостям. Вона пом'якшує і омолоджує шкіру.
  • Ефірні масла з абрикосових кісточок зміцнюють захисний бар'єр шкіри. Протизапальні властивості вітаміну B3 знімають почервоніння.
  • Кофеїн прибирає набряклість.

Інноваційну формулу доповнить розслабляючий масаж

  • Крок 1: Щоб нанести крем на обличчя, склади долоні човником під підборіддям і проведи пальцями обох рук від крил носа в бік до скронь. Потім розподіли крем по лобі і злегка помасажуй скроні кінчиками пальців, роблячи кругові рухи. Тепер твоя шкіра отримала необхідне живлення і стала більш розслабленою!
  • Крок 2: Поклади прямі долоні на скроні і проведи ними над вухами до шиї і ключиць. Злегка натисни на западини в ключицях, щоб розслабити м'язи.

Новий бьюті-ритуал вже довів свою ефективність!

Ефективність цієї інноваційної формули, розробленої для нового нічного крему Skin Sleep з гами Idéalia, відчули ті, хто завжди не висипається. Свій вердикт винесли жінки, в насиченому житті яких залишається занадто мало часу на хороший сон: стюардеси, медсестри і молоді мами.

І які ж результати?

Результати* дослідження, проведеного за участю цих «фахівців з недосипання», демонструють переваги формули і описують відчуття цих жінок:
90% сказали, що їхня шкіра стала краще зволоженою;
84% відзначили, що шкіра стала м'якшою;
84% сподобалося відчуття комфорту.

* Самостійна оцінка, 51 жінка, використання крему протягом 7 днів.