• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба з недоліками

Жирний блиск:
план дій на літо!

Разом із

Florence BenechФлоранс Бенеш Доктор фармацевтичних наук, Міжнародний директор з розвитку засобів догляду Vichy

Чи з’являється на вашій шкірі жирний блиск, якщо вам дуже жарко або ви піддаєтеся стресу? Ви не самотні! Жирний блиск зустрічається частіше, ніж у кожного другого... Для досягнення сяючого, матового обличчя цього літа ми попросили поради в нашого експерта. Чому моя шкіра блищить? Як мені здійснювати правильний догляд за жирною шкірою обличчя влітку?

Надлишок шкірного сала вже давно вважається головною причиною блискучої шкіри. "З настанням літа УФ-промені викликають вироблення більшої кількості шкірного сала, і воно легше виходить через розширені від високих температур пори, – пояснює Флоранс Бенеш. – Шкіра потім починає виглядати блискучою і стає слизькою на дотик". Нещодавні дослідження виявили іншу причину - потовиділення. "Спека, стрес або фізичні вправи можуть викликати потовиділення, – каже наш експерт. – Піт, який синтезується потовими залозами, змішується зі шкірним салом і підкреслює блиск". Результатом є липкість і дискомфорт на обличчі та шкірі, яка виглядає більш жирною, ніж є насправді.

3 простих кроки для літа

Блиск не є неминучим, навіть для тих, у кого жирна шкіра …Як же позбутися від жирного блиску на обличчі, а також про “правильні “ і “неправильні” засоби по догляду за жирною шкірою обличчя.
1. Ніжне очищення
Сальні залози дуже активні в нічний час, це той час, коли виробництво шкірного сала на найвищому рівні. Результатом є жирний блиск, як тільки ви прокинетеся. Щоб обмежити це явище, Флоранс Бенеш радить: "очищайте свою шкіру" на ніч, щоб видалити надлишки шкірного сала, поту і бруду, накопичені протягом дня. Її порада полягає у використанні ніжних засобів,що не потребують контакту з водою, щоб не послабити гідроліпідну плівку, яка захищає шкіру.
2. Зволоження
Це важливо робити вранці, незалежно від вашого типу шкіри. Використовуйте легкі формули, які швидко проникають. Деякі формули навіть борються з блиском за допомогою активних інгредієнтів, таких як перліт і мікро-пудра, які поглинають як шкірне сало, так і піт.
3. Захист від сонця
Він необхідний для ліквідації наслідків руйнівного впливу ультрафіолетових променів. Дослідження блиску показали збільшення шкірного сала на 26% через щоденний вплив ультрафіолетових променів... Рішення? Сонцезахисні засоби для догляду 2-в-1 з властивостями утримання води, щоб зберегти шкіру м'якою і сухою. І дотримуйтеся особливого догляду (анти-акне, проти зморшок, і т.д.) для нічного часу.

Ідеї, які здаються хорошими, але виявляються неправильними

1. Глиняна маска
Вона має безпосередньо очищуючий ефект, але може висушити шкіру, якщо використовувати її занадто часто. Якщо ваша шкіра недостатньо зволожена, щоб компенсувати це, вона буде виробляти ще більше шкірного сала.
2. Гігієнічні продукти із занадто великим вмістом спирту
У той час як спирт сушить прищі, він також зневоднює шкіру і при великій концентрації приводить до відчуття дискомфорту і стягнутості. У результаті ваша шкіра буде виробляти ще більше шкірного сала, щоб захистити себе.
3. Мило
Справжнє мило має лужне середовище і не підходить для шкіри, у якої середовище злегка кисле. Використання мила може подразнювати шкіру.

Професійні рецепти прямо до вашої тарілки!

Обмежте молочні продукти, торти і жирну їжу... Харчуючись цими продуктами, ви заохочуєте синтез молекул (інсуліну, факторів росту і т.д.), які будуть стимулювати вироблення шкірного сала... Уникайте їх!