• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Сонцезахисні засоби

Відпочинок на сонці:
переконайтеся, що ваші діти добре захищені!

Разом із

Pascale MoraПаскаль МораДиректор з наукових комунікацій Vichy

Хоча сьогодні ми добре поінформовані про небезпеку перебування на сонці, все ж, непогано було б щороку повертатися до цього питання.
При народженні ми маємо свій резерв "сонячного капіталу". Важливо зберегти його, особливо для дитячої шкіри, яка є більш чутливою до впливу ультрафіолетових променів. Ознайомтеся з усіма нашими порадами щодо захисту шкіри від сонця для дітей.

Майте на увазі...

- Свій вроджений "сонячний капітал" ми використовуємо протягом усього нашого життя. Чим більше шкіра піддається впливу, тим більше вона пошкоджується.

- Дитяча шкіра більш чутлива до впливу ультрафіолетових променів, тому що система пігментації у дітей залишається недостатньо розвиненою до статевого дозрівання.

- УФА-промені або довгі ультрафіолетові промені (95% із отримуваних) і УФВ-промені або середні УФ-промені (5% із отримуваних) мають різні біологічні ефекти. Хоча організм здатний блокувати більшість УФВ-променів, йому складно захистити себе від УФА-променів.

- Вплив УФ-променів накопичується впродовж усього дня.

- Навіть коли ваша шкіра засмагла, вона потребує захисту. Існує менший ризик отримати сонячний опік, але ризики, пов'язані з довгими УФА-променями, залишаються.

- Діти з дуже темною шкірою не захищені від згубного впливу УФ-променів, які проникають глибоко в шкіру. Вони потребують спеціального сонцезахисного крему для  дітей з високим SPF.

Роздрукуйте контрольний лист

Канікули завжди недостатньо тривалі. Таким чином, щоб уникнути втрати дорогоцінного часу після прибуття, підготуйтеся, перш ніж пакувати валізи ... Покладіть у сумку наступні речі:
- крислатий капелюх або кепка з великим козирком, бажано світлого кольору;

- захисні окуляри (від 6 місяців), які адаптовані до обличчя дитини. Оберіть лінзи, що не б’ються, категорії СЕ з фактором захисту 3 або 4;

- вільний одяг, проникний для поту (світлі бавовняні футболки для зниження температури, щоб дитина змогла носити її якомога довше), анти-УФ топи і купальники, які діють навіть при намоканні;

- парасолька або пляжний намет з УФА і УФВ фільтром;

- спокійні ігри, журнали, щоб зайняти дітей у тіні, MP3-плеєр із завантаженою музикою, оповіданнями і т.д.;

- сумка-холодильник для перевезення холодної води і аерозолю з термальною водою;

- і, звичайно, засіб від засмаги для дітей. Не возіться зі старими тюбиками, які збереглися в шафах. Використовуйте гіпоалергенний продукт, спеціально розроблений для дитячої ніжної шкіри, який легко нанести спочатку і повторно в разі необхідності (наприклад, спрей).

І нарешті - сонце!

Ви, нарешті, приїхали! Сонце світить, і ви повні рішучості, щоб отримати максимум від нього. Лише кілька порад для вашого спокою:
- Складіть графік заходів для відпустки: у період від полудня до 16-00 віддайте перевагу спокійним заняттям у тіні, таким як читання, малювання, карти, короткий сон і т.д.

- Долучайте дітей до навчання під час гри на http://www.enviport.com/index_en.html або інших веб-сайтах відповідно до віку.

- Кращий спосіб показати хороший приклад – це застосувати сонцезахисний крем, захищаючи себе і пояснюючи дітям у доступній формі ризики впливу сонця.

- Остерігайтеся ліків, парфумів і дезодорантів, які можуть підвищити чутливість шкіри.

- Щоб встановити вплив сонця і оцінити УФ-індекс, закопайте палицю в землю. Якщо тінь довша за палицю - будьте обережні!

- Пам'ятаєте, для гідратації дітей давайте їм пити багато прохолодної води і обприскуйте їх термальною водою.

- Коли діти у воді, бережіть їх від яскравого світла, яке може збільшити вплив сонця. У гірських районах атмосфера тонша і менш ефективно фільтрує сонячне проміння.