• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Антивіковий масаж обличчя:
всього хвилина на день – і зморшки зникнуть!

Разом із

Annic Lefol-MalosseАннік Лефол-МалоссДиректор інституту Vichy

Щоденний масаж обличчя протягом однієї хвилини допоможе в боротьбі з негарними вертикальними зморшками*. Тепер цього достатньо, щоб повернути посмішку кожному обличчю! Наш масажист-експерт Аннік Лефо-Малосс розробила чудову програму масажу обличчя від зморшок "Зроби сам!", яка дає результати, гідні професійного догляду за обличчям. Тож, на старт, увага ... антивіковий масаж!

Обираємо цілеспрямований догляд проти зморшок

Вам набридли ці дратівливі вертикальні лінії, які роблять ваш вигляд нещасним, втомленим, суворим, або ще гірше – на кілька років старшим, ніж ви є насправді? Ваше обличчя стає тьмяним і втрачає блиск? Ці зморшки починають ставати глибшими і помітнішими, незважаючи на всі ваші зусилля?

Перший крок полягає у виборі  догляду за шкірою обличчя за допомогою ефективних антивікових інгредієнтів**, які будуть відповідати особливим потребам вашої шкіри. Надайте перевагу засобу, що випускається в тюбику, так як його буде легше нанести безпосередньо на зморшки. Застосовуйте засіб щодня вранці і ввечері, дотримуючись рекомендацій. Чому б не роздрукувати їх, щоб вони завжди були у вас під рукою? Хоча, ми впевнені, що незабаром ви будете знати їх напам'ять.

1. Застосовуйте безпосередньо на мімічних зморшках

За допомогою насадки нанесіть засіб безпосередньо на вертикальні лінії (від мімічних зморшок між бровами до носогубних складок, потім під куточками ваших губ).

2. Затисніть і ковзайте уздовж мімічних ліній губ

Затисніть складку шкіри першими трьома і великим пальцями. Рухайтеся від мімічних ліній, потім, щільно утримуючи шкіру трьома пальцями, ковзайте уздовж до скроні. Повторіть рух від середини мімічних ліній (в куточках губ) у напрямку до вух. Повторіть тричі з кожного боку.

3. Затисніть і ковзайте уздовж лоба, щоб вирішити проблему зморшок між бровами

Використовуйте такі ж затискаючі рухи, щоб рухатися від верхньої частини носа до центру лоба, потім щільно ковзайте пальцями до скроні для натягуючого ефекту. Використовуйте ті ж рухи з іншого боку лоба. Повторіть рухи тричі з кожного боку.

4. Підживіть контури губ, щоб уникнути мімічних зморшок

Використовуйте м'яку частину вказівного і великого пальців, щоб зробити легкі пощіпуючі рухи під прямим кутом до ваших зморшок на краю верхньої губи. Повторіть кілька разів уздовж верхньої губи.

5. Завершіть розгладжуючими рухами вгору по всьому обличчю

Завершіть масаж розгладжуючими рухами вгору по всьому обличчю і шиї, рухаючись від внутрішньої частини до зовнішньої.